Transfer Bütçesi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Bütçesi

Cevap: Transfer Bütçesi

Adnan Polat ve Yönetim Rijkaard'ı getirdi.En iyi transferi biz yaptık.Bütçeyi düşünmek konuşmak manasız.Yönetim ve Teknik Heyet yol haritasına uygun şekilde ilerliyordur.Hiç şüphem yok.Bakmayın siz felaket tellallarına, bunlar Galatasaraylı olsa bile gülün geçin. Onların hayatları hiç bir zaman Nötr bile olmaz.

Andreas Beck olsa çok sevinirdim ama galiba olmayacak,bu arada Beck ümitler maçında gol atmış..

beck gelecekte büyük ihtimal alman milli takımının değişmez oyuncusu olacak, şimdi de zaten bundesliga'nın en iyileri arasında gösteriliyor. alsak çok sevinirim ama pek ihtimal vermiyorum. kanal24 ne güzel gaza getirmişti bi ara beni sağ bek problemimiz çözüldü diyodum ama sağ bek'e transfer için bir bütçe ayrıldığını düşünmüyorum.

Duyduğuma göre sağ bek almayacağız.Sağ açık ve forvet arıyormuşuz. Rijkaard Uğur'un iyileştiğini görmüş ve iyi şeyler duymuş. Sabri'nin de milli takım oyuncusu olduğunu bildiğinden sağ beke gerek duymamış. Ama Kewell'ın olduğu sağ açığa bir transfer istemiş.

servet de kaldı mı gitti mi belli değil daha bir gitti diyorlar kendimi öyle hazırlıyorum sonra gitmedi oluyor yine öbür türlü ... bir türlü karar vreremedim gitti gitmesi mi kalması mı iyi diye. neill umarım sağ beke alınmıştır, orda oynamaya daha alışık çünkü. bir nevi hakan balta'nın sağ'daki versiyonu diyebiliriz. servet'in satılmasının daha hayırlı olacağı düşüncesindeydim ama şimdi düşününce;

hakan gökhan servet neill

güzel olur sanki olmaz mı? biraz ağır gibi ama?

servet de kaldı mı gitti mi belli değil daha bir gitti diyorlar kendimi öyle hazırlıyorum söyle gitmedi oluyor öbür türlü düşünüyorum anlayamadım gitti gitmesi mi kalması mı iyi diye. neill umarım sağ beke alınmıştır, orda oynamaya daha alışık çünkü. bir nevi hakan balta'nın sağ'daki versiyonu diyebiliriz. servet'in satılması taraftarıydım ama şimdi düşününce;

hakan gökhan servet neill

güzel olur sanki olmaz mı? biraz ağır gibi ama?

baya bi ağır oldu

uğur-neill---emre g.---balta

neill-servet--emre g.--balta

olabilir..

Üst Alt