Transfer kapandı mı ? - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer kapandı mı ?

Cevap: Transfer kapandı mı ?

transfer kapanamaz ya bi sağbek ee acil ihtiyacımız var sabri iyimi olcak kötümü olcak die onun performansına güvenemeyiz kesin bi adam şart sağ bek e keitada geldi ama forwette lazım nondann ne yaptığı belli değil bi sakatlık olsa çok eksik kalıcaz bi forwette şart bence

sağ beke ihtiyaç yok. serkan-uğur-sabri burayı rostasyonlu bir şekilde doldururlar.

nonda eğer gitmezse forvete de gerek yok. olsa fena olmaz belki (halil mesela) ama kadroyu çok fazla şişirmeye de gerek yok zaten 38 kişiyiz, 13 kişiyle yollar ayrılacak (şimdilik o da daha transfer olmazsa).

bence ihtiyacımız olan oyunu iki yönlü oynayan bir orta sahadır. böyle bir adam bulduk mu transferi gönül rahatlığıyla kapayabiliriz.

sağ beke ihtiyaç yok. serkan-uğur-sabri burayı rostasyonlu bir şekilde doldururlar.

nonda eğer gitmezse forvete de gerek yok. olsa fena olmaz belki (halil mesela) ama kadroyu çok fazla şişirmeye de gerek yok zaten 38 kişiyiz, 13 kişiyle yollar ayrılacak (şimdilik o da daha transfer olmazsa).

bence ihtiyacımız olan oyunu iki yönlü oynayan bir orta sahadır. böyle bir adam bulduk mu transferi gönül rahatlığıyla kapayabiliriz.

Ya zaten takasta kullanılacak nerden baksak 6 oyuncu var:D

1-2 kaliteli türk oyuncu kaparız:D

8.5 mio verdiler bir transfere,artık transfer falan yapmazlar galiba.Alışık değiller bonservis vermeye,bedavaya alıştılar nasıl olsa.Ama bilmiyorlar ki bu devirde bedavaya oyuncu yok!

bence yalan söylemiş. transfer olucaktır bir takıma o yüzden ordadır. Yoksa koskoca başkanımız çıkıpta "forma giyemez" demezdi. Velevki anlaştı: ancak ve ancak:

-özür dilemiştir

- yalvarmıştır

- cezasını ödemiş ve Rijkaardın gönlünü alıp "iyi olacağına" söz vermiştir.

Bunlarıda yapacak karakteri varsa o zaman Sami Yene her gidişimde ellerim patlayana boğazım yırtılana kadar bağırıp alkışlıyacam kendisini.

ona yapılan sevgi gösterileri gösterilen sabır sizce fazla olmadı mı?bnce bu kadar yeter zaten rijkaard ın sisteminde yeri yok şimdiye kadar yaptıkları için teşekkürler gitsin artık

bence yalan söylemiş. transfer olucaktır bir takıma o yüzden ordadır. Yoksa koskoca başkanımız çıkıpta "forma giyemez" demezdi. Velevki anlaştı: ancak ve ancak:

-özür dilemiştir

- yalvarmıştır

Bunlarıda yapacak karakteri varsa o zaman Sami Yene her gidişimde ellerim patlayana boğazım yırtılana kadar bağırıp alkışlıyacam kendisini.

Rijkaard'dan ve Adnan Polat'tan özür dilese bile sistemimizde yeri olmayacağı için zaten satılacak..

Rijkaard'dan ve Adnan Polat'tan özür dilese bile sistemimizde yeri olmayacağı için zaten satılacak..

Bende öyle düşünüyorum hatta başkanımız açıklama yapmadan 2-3 gün önce ben söyledim hatta bana inanmayanlar oldu bu adamı oynatmayız gönderecez diye renkdaş. Ama en olumlu böyle bakıyorum olaya. bir ihtimal hani o da maddi açıdan diye. yoksa sevdiğimden değil.

eğer lincoln bu sene yok ise ve transfer de yapılmayacaksa kimse bu sene kadromuz guclendi falan demesin , bikere iyi bir defans gerekiyor bize. Servetin partneri inşallah Gökhan Zan olmaz butun sene bu ikili rüyalarıma giriyor :( Uğur kendini toparlayabilecekmi oda belli değil , sabriye kalacağız gibime geliyor o da ayrı korkutuyor :) Ortasaha ya illaki 1 adam lazım 2 yonlu oynayabilecek , hem yetenekli hem mucadele edebilecek. Baros ' un sakatlanması ise en büyük sorun zira nonda'ya katlanıcaz. 3-4 transferlik bir butce olmadığının farkındayım ama enazından ortasaha ve forvet istiyorum.

Lincoln olayı Galatasarayımız kendini sağlama almadıkça sonuçlanmaz, bence biraz blöfde var işin içinde, bu adama 5 Milyon € saydık sırf bonservisine, aldığı paralarda cabası, daha aldığının %25'ini veremedi lincoln. Anlamıyorum yani acaba bizlerin beklentilerimi çok fazla yoksa bu adam hakkaten bu kadar sorumsuz mu ? Bence bu saatten sonra böyle risklere girmeden +2 kuralına uygun, gençler ile değil profesyoneller ile rekabete girebilecek, oyuncuları kovalamalıyız diye düşünüyorum.İlla yıldız değil direk yıldız adayı alabilmeliyiz, fransa, belçika ve hollanda bunu çok iyi çeviriyor hatta son 3-5 senede iskandinavlarda başladılar. Adamlar 40K-100K arasında yetenekli afrikalıları alıp alıp getiriyorlar. Bir dönem yapmıştık bizde hatırlarsanız 10 kadar afrikalı oyuncu getirdik, (Appiah ve Richard Kingston'ın olduğu kafile) ama maalesef çıkaramadık.Umuyorum bu vizyon ile yeni sezonda bunlarıda yapabiliriz.

eğer lincoln bu sene yok ise ve transfer de yapılmayacaksa kimse bu sene kadromuz guclendi falan demesin , bikere iyi bir defans gerekiyor bize. Servetin partneri inşallah Gökhan Zan olmaz butun sene bu ikili rüyalarıma giriyor :( Uğur kendini toparlayabilecekmi oda belli değil , sabriye kalacağız gibime geliyor o da ayrı korkutuyor :) Ortasaha ya illaki 1 adam lazım 2 yonlu oynayabilecek , hem yetenekli hem mucadele edebilecek. Baros ' un sakatlanması ise en büyük sorun zira nonda'ya katlanıcaz. 3-4 transferlik bir butce olmadığının farkındayım ama enazından ortasaha ve forvet istiyorum.

1 transfer yolda geliyor zaten ... ;)

orta saha'ya çift yönlü oyuncu sorunu halledilir böylece.

sağ bekte serkan-uğur-sabri rotasyonu bu sezonluk yeterli.

eğer uğur kendini toparlayamazsa seneye aslantepe'ye geçtiğimizde oraya gerekilen takviye yapılabilir.

stoper konusunda ise gökhan bir soru işareti haklısın. umarım servet etkisi yapar o da.

baros'un yedeği için ise nonda gitmezse yeterli olur. ayrıca gençlerden yaser ve erhan da bu bölgeyi yedekleyebilirler. gençlere de güvenmek lazım.

biraz iyimser gözle bakarsan kadromuz gayet yeterli. eksikler her takımda olduğu gibi her zaman olur zaten. kusursuz bir takım yoktur, barça bile. :)

-özür dilemiştir

- yalvarmıştır

Zaten o kadar karaktersiz bir adam renkdaş.

He yıl böyle sözleri verip yatıyor. O yüzden karaktersiz.

Üst Alt