Transfer kapandı mı ?


Az önce Başkan açıkladı Show TV' de.Lincoln süresiz kadro dışı. Artık gelse bile Florya' dan içeri sokulmayacakmış.Transfer kapanmış. Belki süpriz ihtimali var. Ama şu an net ve resmi olarak transfer kapanmış.
 
Cevap: Transfer kapandıKapanmadı. Süprizler olabilir dedi. Nasıl izlediniz haberi anlamadım.Hem kapansa ne olacak ki? Çok güzel bir kadromuz var. Lincoln'de gitti. Daha ne isterim:eek:
 
Cevap: Transfer kapandıAdnan Polat artık transfer bitti dedi. Net olarak söyledi bunu. Ama hayat süprizlerle doludur dedi. Bu ne demek? %90 transfer kapandı ama %10 ucuza bulabilirsek genç oyuncu alabiliriz dedi.
 
Cevap: Transfer kapandıalırsak bir genç falan alırız dedi yoksa toplam keita ve kewell gelmemiş onlar dahil 38 futbolcu var dedi.yani kısaca transfer yapma ihtimali %10 gibi bişey
 
Cevap: Transfer kapandıBence bu açıklamadan sonra bonservisi olan oyuncuları direkt eleyebiliriz. Yani Biglia, Emana, vb. kesinlikle düşünülmüyor. Ucuz yabancı bulunursa ve her şartı da uyarsa belki ihtimal var. Onun dışında transfer kapandı.
 
Cevap: Transfer kapandıLincoln'ün başka takım bulup bulamama durumuna göre belli olucak bence,Lincoln kulüp bulup iyide bonservis bedeli sağlarsa onun yerine başka birisi alınabilir.
 
Cevap: Transfer kapandıTransfer bitemez bitmemeli , bence sağ bek ve bir tanede orta saha mutlaka alınmalı...
 
Cevap: Transfer kapandıPolat başkan ilk geldiğinde kimse yıldız transfer beklemesin dedi getirdiği isimler ortada.Polat başkanın tarzı bu transfer yok derse en az 1 adam alınır:D
 
Cevap: Transfer kapandıkapandı demedı ya hanisine inanacaz üstünel gstv yaptıgı acıklamda calısmalarımız suruyor dede keıta transferınden sonra zaten adnan polatta genç oyunucu bulursak alacaz dedı :D suprızde olabılır dedı ve derken sınsıce güldü :D
 
Üst Alt