Transfer Nöbeti #1 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Duamda kaleciyi unuttum kaleci önemli allahım bize wonderkid yerli kaleci nasip et bizi muslera belasından kurtar

Gedson ve Mohamed'in bonservisini alırlarsa iyidir.

Ekstra işlere gireceğimizi hiç sanmıyorum.

Aslında Babel'i gönderip hızlı bir kanat oyuncusuna ihtiyacımız var ama bu kurlarla transfer çok zor.

Hagi Gedson İrfan can ve İsmail çok çalış transferde yeterli olacaktır bu transferler olursa başarılı oluruz

Gedson 'un geldiği transfer dönemi olsun benim için kafidir. Tabii sol bek, kaleci(yerli) ve forvet eksikliğimiz de var ama elimizdeki adamlarla en azından sene sonuna kadar devam edeceğimizi sanıyorum

Gedson gelsin de yeter ki, geri kalanı + olur benim için

Oleyyyy pizzalar,kuruyemişler,cipsler😍😍😍 hosgeldiniz yeni transferler
giphy.gif

Bu dönemde olmasını beklediğim:
Babel out - Solbakken yada Brian Ocampo İn
Assuncao out - Gedson in
Diagne veya Mostafa out - forvet(Jonas Wind'e kesin gidilir ama maliyeti dolayısıyla olmaz) in
Taylan yada Berkan out - Umut Güneş in (sezon sonuna da kalabilir)
Yedlin vea Omar out - İsmail Çokçalış in
Marcaou out - Tomas Ribeiro in.

Bu dönemde olmasını beklediğim:
Babel out - Solbakken yada Brian Ocampo İn
Assuncao out - Gedson in
Diagne veya Mostafa out - forvet(Jonas Wind'e kesin gidilir ama maliyeti dolayısıyla olmaz) in
Taylan yada Berkan out - Umut Güneş in (sezon sonuna da kalabilir)
Yedlin vea Omar out - İsmail Çokçalış in
Marcaou out - Tomas Ribeiro in.
Brian Ocampo 'nun sözleşmesi bitiyor deniliyordu, doğruysa çok iyi olabilir bizim için

Brian Ocampo 'nun sözleşmesi bitiyor deniliyordu, doğruysa çok iyi olabilir bizim için
Benim de aklıma oradan geldi sezon başı ismi bizimle çokça anıldı. Ayrıca Dennis Man, Solbakken gibi isimlerin geçmesiyle Babel'i gönderip onun yerine birini koymak için çalışmalar olduğu da net burada bence orya en az maliyetle birini koymak isteyeceklerdir diye düşünütorum o yüzden Man, Popescu falan imkansız geliyor bana ya Solbakken olur ki onun maliyetleri uygun olacaktır yada sözleşmesi gerçekten bitiyorsa Ocampo'nun olma ihtimalini yüksek görüyorum. Babel'de kendisi için son Dünya kupasına katılmak için sürekli oynayacağı bir takıma gidecektir bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt