Transfer Nöbeti #1 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim de aklıma oradan geldi sezon başı ismi bizimle çokça anıldı. Ayrıca Dennis Man, Solbakken gibi isimlerin geçmesiyle Babel'i gönderip onun yerine birini koymak için çalışmalar olduğu da net burada bence orya en az maliyetle birini koymak isteyeceklerdir diye düşünütorum o yüzden Man, Popescu falan imkansız geliyor bana ya Solbakken olur ki onun maliyetleri uygun olacaktır yada sözleşmesi gerçekten bitiyorsa Ocampo'nun olma ihtimalini yüksek görüyorum. Babel'de kendisi için son Dünya kupasına katılmak için sürekli oynayacağı bir takıma gidecektir bence.
Tabii ki de Dennis Man olsa orada en iyisi ama senin de söylediğin gibi 13 mil.€ yatırım yaptı bu oyuncuya Parma. Tamam Serie B 'de olabilirler şu anda ama yine de Dennis Man 23 yaşında milli takımda sürekli oynayan ve doğruya doğru Romanya 'da yaptığı vitrin Cicaldau ve Morutan 'dan çok daha yüksekti

Olsa süper olurdu mesela Dennis Man ve Gedson gelse devre arasında hem Ligde hem Avrupa 'da bayağı iddialı konuma getirir bu 2 oyuncu Galatasaray 'ı ama dediğin gibi maliyetleri sebebiyle belimizi bükecek adamlar ikisi de. Güncel kur böyle devam ettiği sürece Solbakken gibi veya bugün adı geçen Hicham Boudaoui gibi oyunculara yönelmek zorunda kalacağız gibi görünüyor

ligde ki durum içine ediyor keyfimin.halbuki bu transfer dönemi hayatımda kısmet olursa takip edeceğim en heyecanlısı olabilirdi.buruk geçecek benim adıma ama enazından geleceğimizi ciddi anlamda kurtarabilecek hamlelerin yapılacağını düşündürdüğünden merakla bekliyorum

umarım gs nin uzun yıllar lige lig süper kupasına cl ye avrupa süper kupasına kıtalar arası kupasına ziraat kupasına ,kısaca tüm kupalara hazırlık organizasyonlarının kupasına dahi ambargo kuracak kadrosu kurulur bu devre arası.

Tanase ye gerek yok yas olarak da 27 geri dönüşü olmaz açıkçası böyle bir transfer yapacağımızı düşünmüyorum Hagi denis Man ya da popescu dışında beklemiyorum Rumen olarak gedson transferi olmazsa olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt