Transfer Nöbeti #10 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 477 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #10 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerede CL grubu gibiymis RM Psg ile oynadik benim mi haberim yok? Tamam yine Al seviyesine gore guclu bir gruptu ama Cl seviyesi falan cok abartı.

İlk lazio maçın kaleci hatası, en iyi marsilya maçında marsilyanin 2-3 net pozisyonu direkten döndü. O zaman da yazdık kadronun yapısı avrupada gecis oyunu oynamaya uygundu, biraz da sans yardimiyla birinci bitirdik. Lokomotif CL gediklisi oldu da benim mi haberim yok?

Senin kadron gecen sene tac kullanamiyordu neredeyse lig maçlarında kardeşim, ayni kadro bugun AL de daha zayif gruba düşsün yolun konferans ligi. Gecen seneyi bu kadsr abartmaya gerek yok
Açıklayamıyorsun yani anlaşıldı , sorumun cevabını aldım. Şans mans diyerek sırf mantıksız fikirlerinize dayanak yaratmak için ortadaki başarıyı değersizleştirmeye çalışmak son derece çirkin bir tavır onu da belirteyim.

ömer ve sekidika çıkmak lazım en acilinden. boey için de makul ücrete satılması en iyisi olur.

onun dışında ilk 11 için 2 orta saha dışında çok çok acil bir ihtiyaç görmüyorum. yedekleme için belki bir kanat ve bir forvet de gelirse maksimuma ulaşırız bu dönem.

morutan kesinlikle kalmalı. morutan ve kılınç kanat rotasyonu için çok önemli. artı olarak orta saha için de bir alternatiftir.

kısa dönemde olumlu işler yapıldığını düşünüyorum. tek eleştirim orta saha için zaman konusu. onu da kalite ile unutturacaklarını umuyorum.

Açıklayamıyorsun yani anlaşıldı , sorumun cevabını aldım. Şans mans diyerek sırf mantıksız fikirlerinize dayanak yaratmak için ortadaki başarıyı değersizleştirmeye çalışmak son derece çirkin bir tavır onu da belirteyim.
Boş, takimin gecen sene lesti iste. Gecen sene az biraz avrupaya uygun top oynadin biraz da sansin yardim etti.

Neyini anlamadın?

Sanki bana icerde disarda bayerni 3 lemis, Cl grubuymus 😀

Bence geçen seneki tramvanin majör sebebi oyuncu kalitesi değildi kesinlikle.

Gs'in kadrosu iyi. Şu an da iyi. Bugün methiyeler dizilen FB'in sağ ve sol beki, aslında açık oyuncularindan devşirme. Gs'in ise, biri Lyon'un kaptanı, diğeri EPL'de rüştünü ispat etmis bir adam.

Geçen sene sratejik olarak yapılan en büyük hata, orta sahaya o son transferin (Gedson) yapılmamasıydı.

İkinci olarak, hakem hataları inanılmaz seviyedeydi, herkesçe malum.

Son olarak da, hoca bir türlü hücum hattını oluşturmadi, bir Halil, bir MM, bir Diagne derken takımın net forveti belli değildi.

Bütün bunların ışığında, başarısız olduk, genç takım Nelsson ve Marcao dışında bunu kaldıramadi gibi mental olarak. Özgüven kaybı gelince de tarihin en başarısız sezonunu yaşadık.

Yani geçen seneki durumdan dolayı taraftarın yaşadığı tedirginlik oldukça doğal ama bence gereksiz.
Noktalama işaretlerine kadar imzamı atıyorum bu yorumun altına.

Redmi 5 Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gecen sene takımın kadronun iyi olduğunu iddia eden ciddi arkadaslar görüyorum. Bu kadar delusional bir forum olduğumuzu bilmiyordum.

5 tane topcu gelmis takima hala kadro eksiğim diye bağırıyor, adam kadro iyiydi diyor. Size cica taylan ortasahasi harbiden yeterli

Gecen sene Fatih Terim'in en dogru yaptigi iş, topu rakibe vermekti. Eger Subat ayinda Pulgar yerine diri bir orta saha ve kanat alsaydik Barca'yi da eleyebilirdik + ligde de ilk 4 yapardik. Simdi cok farkli planlamalari konusuyor olabilirdik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt