Transfer Nöbeti #10 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 478 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #10 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uranüsle şaka olmaz reis doğru mu
Gecen sene şampiyonluğu kaybettiysek,3 senedir tek kupa almadıysak,sampiyonluk yolunda muslera ve andonenin ayaklari kirildiysa,emre akbabanin iki kere ayagi kirildiysa,falcao olmadik sakatliklar yasadiysa şakası olmuyomus demekki.daha fazla ölüm vermeden,kaza,sakatlik vermeden kurtulursak iyidir.surekli baskan ve hoca degistirmekte buna dahil.ikizlere gecince avrupada başarılar gelecek zaten,var bikac senesi

Boş, takimin gecen sene lesti iste. Gecen sene az biraz avrupaya uygun top oynadin biraz da sansin yardim etti.

Neyini anlamadın?

Sanki bana icerde disarda bayerni 3 lemis, Cl grubuymus 😀

Bayern’i kim üçlüyor da kurulalı 6 ay olmuş takım üçleyecek kıvama gelsin.

Makine gibi çalışan City, Liverpool bile 1-2 sene başarısız olduktan sonra o seviyeye çıktı.

Bayern gibi kültürü olan kulüp bile 2010-2011 sonrası yapılanmaya gidip 1 sene sonra domine etmeye başladı.

Real Madrid 5 sene Ronaldo, Kaka, Benzema ile CL kazanamadıktan sonra ambargo koymaya başladı yeniden Avrupa’ya.

Bizim kadro iyi kurulmuş kaliteli demiyorum ama projeye başlayıp 4 ayda olmadı diyoruz sonra da sanki grup CL grubu gibi laflar geliyor.

Ben yıllardır sırf bundan projeye gerek yok çünkü bizim halkımızdan, taraftarımızdan bir halt olmaz diyorum işte.

Alacaksın 3.5 Milyon verip 32 yaşında adamları sadece şampiyon olamayınca da o suçlu bu kötü diyip ertesi sezon devam eksi bakiyeden.

Geçen sene fikriyat olarak o kadar doğruydu ki, uygulamayı yapan 8 lig kupası kazanan efsanesi için bile yattı ya giden sadece o olmadı, organizasyon adına son umut kırıntısını da tükettik.

Günün birinde yarışmacı Avrupa takımı olacaksak o yoldan olabilirdik ama anamızın ligine döndük hemen.

Fb defansını bozuyor forveti yok . Bizden ekstrası orta saha o kadar . Şu orta sahayı ve yerli bir forveti ekleyin yolumuza bakalım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt