Transfer Nöbeti #16 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 401 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Morutanı cicaldauyu Oğulcanı sekidikayı alana kadar başka oyuncular alsaydınız necati ne ise yaradın yardımcı hocayken hangi maçı hangi oyuncuyu analiz ettinde sundun yönetime enkaz bıraktınız geride 7 tane oyuncu geldi 3 4 tane daha oyuncu lazım insan konuşmaya utanır.Gordunuz şimdi iyi kadroyu çökmeye kalkmayın devriniz bitti Fatih hocayı çok sevsemde okan giderse kesinlikle gelmemeli.
FT birdaha göreve gelirse maclari seyretmemeye yeminliyim son dönemine kadar cok severdim ama artik nefret etmeye basladim her basarisizlikta hakemleri suclamasi sezonun yarisini tribünde gecirmesi onca alinan cöp transferler ve her maglubiyetden sonra ocak ayini bekleyin demesi benim sevgimi nefrete dönüstürdü.3 sene boyunca rezil kepaze olduk ve utanmadan 3 sene daha sabir bekliyorum diyo burasi Galatasaray basarili olamazsan gidersin bukadar basit fenerliler gibi 10 sene sabir edemeyiz biz

Forum'un eskilerinden olan Salman'ın deyimiyle vasıfsız eleman Cenati yine başlamış üfürmeye. 3 yıl boyunca rutin bir şekilde Ocak-Temmuz döngüsü yaşatmaya yeniden hevesliler anlaşılan ekipçe. Yardımcılıkları ve teknik donanımı bir caps'te de olduğu gibi kadro sayımından hallice olan adamların yeri olmamalı artık bu takımda.

FT birdaha göreve gelirse maclari seyretmemeye yeminliyim son dönemine kadar cok severdim ama artik nefret etmeye basladim her basarisizlikta hakemleri suclamasi sezonun yarisini tribünde gecirmesi onca alinan cöp transferler ve her maglubiyetden sonra ocak ayini bekleyin demesi benim sevgimi nefrete dönüstürdü.3 sene boyunca rezil kepaze olduk ve utanmadan 3 sene daha sabir bekliyorum diyo burasi Galatasaray basarili olamazsan gidersin bukadar basit fenerliler gibi 10 sene sabir edemeyiz biz
Birazda şans olacak 1 golle şampiyonluk kaçırdık Avrupa'daki maclarda iyi kötü bir sistemi vardı gittikten sonra takım dahada çöktü.Ama yeter okan giderse montella olabilir yada İngiltere liginden boşta olan bir hoca olabilir.Kesinlikle Fatih Terime gidilmemeli

bizim sorunumuz defansdan cok hücum ve yerli kuralı.luyindama gidiyo diye stoper alıyosan ok.

ama git kaleyi yerli yap.boeyi sat,omardan cık.mert müldürü bitir,anholt sorunsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt