Transfer Nöbeti #16 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 402 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gecen sezon ki hava topu kazanma yuzdesi 58%. Kiyaslamak icin Whoscored’da diger oyuncularin ortalamasina baktigimda oyuncularin maclarini eksik gosteriyor.

Belki @Sami Karakoç bakabilir
lig için bulamadım ama başka bir yerden marcao nelson ve abdülkerimle karşılaştırdım

%

hava topu
abdülkerim 64
nelson 64
marcao 61
olsen 57

2li mücdaele
nelson 62
marcao 62
olsen 58
bardakçı 56

21 yabancı bulundurabiliyoruz dimi, bi tane yabancı genç sol bek oyuncusu çeksek ne güzel olur ah ah. Alex moreno'yu alsaymisiz keşke pvadan önce, o aralar niye pva transferinde acele etti bu Burak elmas ulan ya.

bana kalır ise bardakçıyı hemen silmemek lazım, dünkü hatanın açıklanabilir tarafı yok kabul.

ama atıyorum çok net bi kademe hatası yapsa, rakibi rahat döndürse ya da ne bileyim zamanlama hatası falan yapsa öyle gol yedirse dersin ki bu adam yetersiz, bu şekilde hep gol yedirebilir.

ama dünkü hata öyle bi hata değil, kendisi için acı verici olmuştur ama bi daha 50 kere kontrol etmeden geriye dönmez öyle bi hata yapmaz.

adı geçen kaan ayhanın falan 4lü savunmada abdülkerimden iyi oynayacağını sanmıyorum

sergio oliveira-gs sözlük

kendisi hakkında bir karar vermemiz için beklememize gerek yok. bu adam kötü oyuncu renktaşlarım. iyi pasörmüş, voleybol oynasın o zaman. buna bir de 4 senelik kontrat bağladık. sahada dolanması için türk olanları yetmedi, oyuncu ithal ediyoruz.

iyi pasör adamın top kontrolü nasıl olmaz ya? iyi pasör adam 3 metreye nasıl pas atamaz? deli çıkacağım en sonunda.

iyi futbol iyi oyuncularla oynanırsa eğer, iyi futbol takımında yer alamayacak oyuncu.
14 Ağustos 2022 15:01 · there will be blood

böyle dallamalar da var.bunun gibi twitterda,gs sözlükte...

sen adamı midsönün gerisinde oynatıyosun.anholta,kanatlara attıgı müthiş pasları görmüyosun.60 da oyundan alınmıs bu adam bi de.neyse

bana kalır ise bardakçıyı hemen silmemek lazım, dünkü hatanın açıklanabilir tarafı yok kabul.

ama atıyorum çok net bi kademe hatası yapsa, rakibi rahat döndürse ya da ne bileyim zamanlama hatası falan yapsa öyle gol yedirse dersin ki bu adam bu demek ki bu şekilde hep gol yedirebilir.

ama dünkü hata öyle bi hata değil, kendisi için acı verici olmuştur ama bi daha 50 kere kontrol etmeden geriye dönmez öyle bi hata yapmaz.

adı geçen kaan ayhanın falan 4lü savunmada abdülkerimden iyi oynayacağını sanmıyorum
Abdul dün iyi bir maç çıkarıyordu ya yaptığı hatadan 6-7 kere daha yapar bu sezon, şaşmaz. Yerli defans oyuncusu ne bekliyoruz ki, daha iyisi de yok malesef. Abdülkerim ilk 11'de oynar bu sezon eger kaleciyi veya sol beki yerli yapmaz isek. 7-8 kere böyle gol yedirir bari kornerden 4-5 gol atsa da oradan kapatsa farkı.

Abdul dün iyi bir maç çıkarıyordu ya yaptığı hatadan 6-7 kere daha yapar bu sezon, şaşmaz. Yerli defans oyuncusu ne bekliyoruz ki, daha iyisi de yok malesef. Abdülkerim ilk 11'de oynar bu sezon eger kaleciyi veya sol beki yerli yapmaz isek. 7-8 kere böyle gol yedirir bari kornerden 4-5 gol atsa da oradan kapatsa farkı.
7-8 tane geri pas atıp kaptırıp gol mü yedirecek?

ama atıyorum çok net bi kademe hatası yapsa, rakibi rahat döndürse ya da ne bileyim zamanlama hatası falan yapsa öyle gol yedirse dersin ki bu adam yetersiz, bu şekilde hep gol yedirebilir.

iyisiyle kötüsüyle mecburen oynayacak zaten. Bizim yılların kronik hücum kabızlığını çözmemiz lazım. Kaan ayhana falan para harcamaya gerek yok bence de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt