Transfer Nöbeti #2 | 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süleyman Rodop "Rose 6 futbolcuyla devam edebilirim yeniden takım kurulması lazım. Rose ve yardımcıların toplam maliyeti 7 Milyon Euro"

Kadir Çetinçalı "Igor Tudor ve Okan Buruk en büyük aday"

Aklı başında, işini bilen bi hoca zaten bu takımın yarısının değişmesini ister. Haklı adam o konuda yani.. Başkanın dediği gibi 3-4 transfer ile ilk dörde bile zor girer bu takım seneye. 11 e 6 net transfer lazım bu takıma.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Erinç Bilican: Duyduğuma göre resmi teklif sadece Nelsson'a varmış. BElmas yönetimi bir rakamda anlaşmış ve yeni yönetime bırakmış. Bu rakam 15 milyon üzerinde diye biliyorum.

Doğruysa sat abi. Al Ozan ve Kaan'ı.

Kerem Övet-Erinç Bilican: Cenk Ergün'ün Larin ile anlaştığını duyduk. Bu yüzden jk paylaşımlarını kaldırmış.
Larin 500 bine gelıyorsa gelsin. Dünya kupasında 2-3 gol atarsa şutlarız.

Rose'un 7 milyon istemesi büyük kolpa 5 milyon civarında istediğini düşünüyorum 3 kendi 2 yardımcıları şeklinde.

takımımıza marco rose biz büyük Galatasaray taraftarına en az 1 sene sabır ekleyebilirsek önümüzdeki yıllar güzel geçecektir İnşallah zor olan marco roseyu almak değil bizim taraftarın sabretmesi ve bazılarının fatih terim aşkı
Vallah ben öyle yapacagim. Yabanci gelirse 1 sene alismasi icin zaman.

Yok yerli veya ligi taniyan birisi gelirse 0 tolerans. Neye alisacak biliyor ya

Ya bu rose dedikleri adam bu sezon iki maçta ajaxa fena halde ezilmiş ligde ambar gibi gol yemiş reaksiyon vermekte zorlanan bir takımın hocasıydı ligde ikinci olduğuna bakmasın kimse maçlar orta da şamara döndürdüler koca dortmundu özellikle de haalandsız maçlarda

İki milyon euro yıllık at önüne gelirse ekime gelmezse kendi bilir birde şart koşuyor birde şu şu diye alman aykut kocamanına bak

Paulo fonseca bu rose dan zerbi den falan kat ve kat iyi hoca onu getirsinler başımla gözüm üstüne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt