Transfer Nöbeti #2 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 494 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
35e satsak Zaniolo'yu 20m euroluk karın 4 m eurosu Roma'ya gidecek 1m euro da bonuslardan gitse 4-5 ayda 15m euro kemiksiz kar etmiş olacağız üstüne Roma'ya vereceğimiz 15m euroyu da 5 sezonda ödeyeceğimiz için 5 yıl vaadeli 15m euroluk kredi çekmiş gibi olacağız bunun ilk taksidini kenara ayırsak bile kısa vaadede kullanabileceğimiz 25m euro paramız olacak.Müthiş bir iş.

35e satsak Zaniolo'yu 20m euroluk karın 4 m eurosu Roma'ya gidecek 1m euro da bonuslardan gitse 4-5 ayda 15m euro kemiksiz kar etmiş olacağız üstüne Roma'ya vereceğimiz 15m euroyu da 5 sezonda ödeyeceğimiz için 5 yıl vaadeli 15m euroluk kredi çekmiş gibi olacağız bunun ilk taksidini kenara ayırsak bile kısa vaadede kullanabileceğimiz 25m euro paramız olacak.Müthiş bir iş.

Yok öyle bir para, bu paranın yarisi zaten bankalar birliğine gidiyor, diğer yarısı da borçlar için kullanır, daha yeni Erden Timur bizim transfer bütçemiz, Felix kiralama ücreti kadar dedi, kuracağımız en iyi kadroyu bu sene kurduk, parayı da bu sene yedik, inşallah kimse satılmaz da kadro korunur

Boltladigim kisma katilsam da box ici golcü olayinin bittigini düsünmüyorum. Özellikle büyük liglerde, futbolun hizli oynandigi liglerde haklisin lafim yok. Ama bir örnek vermek istiyorum. Icardi'nin bu sezon attigi imza kafa golleri ve özellikle son f.bahce macinda korner sonrasi attigi golü göz önüne getirirsek, bu tür golleri kolay kolay rastgele bir forvetin atacagini da düsünmüyorum.

Ha bu sey anlamina da gelmiyor mesela Icardi'yi City ye koy leblebi gibi gol atar.. bu bence yanlis olur ama bir Bayern örnegi var mesela Choupo-Moting yerine bu sezon Icardi olsaydi, ki topu boxun icine getiren bir takim.. oynadigi rakipler de cogunlukla geriye yaslaniyor..bence Bayern de rahatlikla oynayabilirdi.

F.bahce özellikle ligin ilk yarisinda gecis oyunundan sprinter forvetlerle cok iyi isler cikardi örnegin Valencia sirf süratli olmasiyla kac gol atti kac penalti cikardi ama box icinde bitirici adamlari olmadigi icin defans yapmasini bilen rakiplere karsi gol atmakta cok zorlandilar.

Yani sahsi fikrim bu yönde en azindan. Bunu da anlamis olmamilar ki box icinde is yapabilen, alabilecekleri tek isim olan Dzeko ya yönelmisler hemen.
Spesifik örnek veriyorsun, bu seneki Bayern’de ve dandik Bundesliga’da kesinlikle oynardı hatta çoğu takımda da oynayabilir ama beklentiler artık farklı.

Icardi bizde box içi golcülükten çıktı, Inter döneminde dahi öne çıkarmadığı pasörlüğünü de görmüş olduk mesela ki PSG dönemi astığı mücadeleci, presci rolüne de döndü hani tek açıdan bakmıyorum ben duruma.

Bir kaç ay önce de yazmıştım Icardi’yi alacak takım 5 ligdeki takım olursa PSG 15-20 bons ister Icardi de brüt 10 ister, 3 senede 50 demek.

Bu topa girebilmeye uygun tek takım da Atleticoydu ama Morata kalacak sanırım. Bayern konusunda ise Bayern böyle özel hayatı çalkantılı topçuları istemez benim gözlemim. Sane’den bile ciddi rahatsızlar.

Dzeko konusunda da 37sinde bile dribbling yapıyor yav ona box içi golcü demem. Bir de ben TR liginden değil 5 büyük ligden bahsediyorum TR liginde tabii ki iş yaparlar hala.

Aydın beşiktaşa attığı golün ekmeğini 10 sene yedi crespoda bize attığı golün ekmeğini yiyor yoksa çoktan sepetlemişlerdi. Fena oyuncu değil ama istikrar yok.
Ben Crespo'yu beğeniyorum ama fb yine her zamanki gibi yanlış yapıyor. Adamın yanına arao yada zajh oynatıyorlar. Orta sahaya baba bir adam alsalardi crespo çok daha verimli olurdu.
Crespo geçen sezon iyi oynayınca kapasitesinin üstünde beklentiye girdi fener.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yönetimin forma satışını falan bırakıp şu sponsorluk işine el atması lazım koca Galatasaray'ın forma reklamında araç kiralama şirketinin ne işi var?Oldu olacak galericileri falan da koyalım kıyrıtık beşiktaş yıllık 6m euronun üzerinde para kazanıyor sadece forma reklamından,stad sponsorlukları için yıllık 20m eurolar konuşuluyo bizimkiler neden becermiyor acaba bu işleri?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt