Transfer Nöbeti #2 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 492 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baştan başa yanlış bir yaklaşım bu Icardi mevzusu. Box içi golcü olayı bitti, bitiyor. Haaland bile büyük işler yapsa da City sisteminin işlememesine sebep oluyor ve büyük maçlarda bazen kilitleniyorlar.

Dolayısıyla yeni çıkanların hemen hepsi dribbling gibi özelliklerini geliştirmeye çalışıyorlar, bugün Lewa, Benzema dahi dribbling yapabilen adamlar.

Icardi yine de değerli olabilirdi ama özel hayatından dolayı mimli bir adam ve şu an büyük bir takımın istemesi demek, 50 m euro maliyet demek, bonservis ve maaşla, dolayısıyla buna girmek istemiyorlar.

Boltladigim kisma katilsam da box ici golcü olayinin bittigini düsünmüyorum. Özellikle büyük liglerde, futbolun hizli oynandigi liglerde haklisin lafim yok. Ama bir örnek vermek istiyorum. Icardi'nin bu sezon attigi imza kafa golleri ve özellikle son f.bahce macinda korner sonrasi attigi golü göz önüne getirirsek, bu tür golleri kolay kolay rastgele bir forvetin atacagini da düsünmüyorum.

Ha bu sey anlamina da gelmiyor mesela Icardi'yi City ye koy leblebi gibi gol atar.. bu bence yanlis olur ama bir Bayern örnegi var mesela Choupo-Moting yerine bu sezon Icardi olsaydi, ki topu boxun icine getiren bir takim.. oynadigi rakipler de cogunlukla geriye yaslaniyor..bence Bayern de rahatlikla oynayabilirdi.

F.bahce özellikle ligin ilk yarisinda gecis oyunundan sprinter forvetlerle cok iyi isler cikardi örnegin Valencia sirf süratli olmasiyla kac gol atti kac penalti cikardi ama box icinde bitirici adamlari olmadigi icin defans yapmasini bilen rakiplere karsi gol atmakta cok zorlandilar.

Yani sahsi fikrim bu yönde en azindan. Bunu da anlamis olmamilar ki box icinde is yapabilen, alabilecekleri tek isim olan Dzeko ya yönelmisler hemen.

Bu İtalyan kulüplerininde canı cehenneme salın lan oyuncularımızı bu nedir arkadaş çok istiyorsanız takım olarak gelelim serie a ya 😂

O dogruysa Al Khelaifi bunu artik gurur meselesi olarak görüp, Icardiyi araplara yedirmemek icine bize belese salimali. Araplar göt olur o zaman

Rai Sport güvenilir değil, üstelik Zaniolo ile değil bizimle anlaşmaları gerekiyor. Zani Juventus taraftarı zaten, anormal bir durum değil. Ayrıca Kenan Yıldız nadir gurbetçi Fenerlilerden. Hem de TR’ye bu yaşta gelmez. Juve tamam dese de boşa kürek çekmek olur.
Katılıyorum Hasan

Hiç para + futbolcu fantazilerine girmeye gerek yok

Serbest kalma miktarını getirsinler

Zaniolo istediği yere gidebilir NET

Zaniolo fizik olarak zımba gibi,mental olarak da toparladı üstüne İtalya milli takımına seçildi 35in altına inmek saçmalık olur.Bu adamın romada kadro dışı kalmış,psikolojik tedavi gören haline 30m euro verdiler premier ligden 4-5 ay önce adam gitmedi niye 35in altına düşelim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt