Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 472 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir yönetici 2. günden kendisinden soğutmayı nasıl başarır. Albayrak niye gitti? Paranı al git abicim

Galatasaray yöneticisi Nihat Kırmızı: "Galatasaray aleyhine çalışan troll hesaplarda atılan tweetlerin sahiplerinin çoğu Fenerbahçe ve Beşiktaşlı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da bu durumda şikayetçi ve Norveç vurgusu yapmıştı. Saygı duyuyorum." (Beyaz TV)

Bir yönetici 2. günden kendisinden soğutmayı nasıl başarır. Albayrak niye gitti? Paranı al git abicim

Galatasaray yöneticisi Nihat Kırmızı: "Galatasaray aleyhine çalışan troll hesaplarda atılan tweetlerin sahiplerinin çoğu Fenerbahçe ve Beşiktaşlı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da bu durumda şikayetçi ve Norveç vurgusu yapmıştı. Saygı duyuyorum." (Beyaz TV)
bu nihat kırmızı nerden peydah oldu yav iki gün öncesine kadar adını bile duymamıştım.

Pas oyununu ilk defa sıkmadan guzel bir sekilde oynadik.Ama bu seferde Rakibe bol pozisyon verdik.Diger turlu top bizde gorunuyordu ama zevkli bir mac izlemiyorduk ama bu kadar cok pozisyonda vermiyorduk rakip 1 kere geliyordu atiyordu golu.Asaği tukursek sakal Yukari Tukursek Biyik.Dunki oynadigimiz oyunu daha az pozisyon vererek oynarsak ligde baya is yapariz ama yok boyle pozisyonlar verirsek Allah sonumuzu hayir etsin.

Son mac gibi oynarsak, yani hem tempo hem anlayis, kazanma ihtimalimiz maalesef daha da dusecek bunun sebebi zayif (defansif acidan) ortasaha ve kalemizin bos gibi olmasi. Gelen her topun gol olmasi. Cok pozisyon verebilirsin ama netlik (gol olma ihtimali) cok yuksek olmaz sende gider atarsin ama verdigimiz pozisyonlar cok netti. Ofsayt oldu, kacirdilar, kaleci cikardi (nasil olduysa :) ) veye defansimiz araya girdi son anda. Gunun sonunda cok pozisyon verdik, hoca buraya dikkat edecektir. Ofansta ise, daha agresif ve istekliydik, uretken gorunduk. Gole cevirme oranimizi da arttirirsak ilginc sonuclar da alabiliriz. Umarim lehimize olur tabi.

doga sigorta bizim sponsor degil miydi basket veya voleybol
Erkek basketbol eski sponsoru. Mali anlamda katkı verebilecek bir isim, bu nedenle Sportif AŞ'ye dahil olduğuna sevinmiştim. Ancak 2 gündür TV100, Beyaz Tv... Bu nedir yahu? GS TV'ye çıksan daha fazla kâale alınırsın çünkü bu kanalların doğru haber yapıp yapmadığını bilmiyorsun. Açıklamalar desen onlar ayrı bir fail. Elmas yönetimi seçim dönemi profesyoneller konuşacak, çok konuşmayacağız falan dedi bir de. Mali destek için yöneticiler öne çıkmak istiyorsa bilemem.

Erkek basketbol eski sponsoru. Mali anlamda katkı verebilecek bir isim, bu nedenle Sportif AŞ'ye dahil olduğuna sevinmiştim. Ancak 2 gündür TV100, Beyaz Tv... Bu nedir yahu? GS TV'ye çıksan daha fazla kâale alınırsın çünkü bu kanalların doğru haber yapıp yapmadığını bilmiyorsun. Açıklamalar desen onlar ayrı bir fail. Elmas yönetimi seçim dönemi profesyoneller konuşacak, çok konuşmayacağız falan dedi bir de. Mali destek için yöneticiler öne çıkmak istiyorsa bilemem.
Bu Elmas'ın ekibinde yoktu normalde kendisi Metin Öztürk'ün listesindeydi. Sanırım sıcak para için kendisi Sportif Aş'ye dahil edildi. Onun içinde ön planda oluyor olabilir. Hep sustu yönetimdekiler birazda konuşsunlar bakalım belki o zaman hakkımız daha az yenir. Ama sezon sonunda seçim net olacak gibi bu da net.

Mevcut yönetimin yapacağı hiçbir transferin fayda sağlayacağına inanmıyorum. Transfer falan yapılmasın. Hiç değilse Galatasaray'ın parası Galatasaray'ın kasasında kalır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt