Transfer Nöbeti 2010-11 - ARŞİV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti 2010-11 - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2010-2011 Transfer Nöbeti

abi naptiniz:)

durun yaaaa gecmezki gunler

ciddi transfer haberleri gelseydi oyle baslasaydik:)

İnsallah yine transfer şampiyonu olup,lig 4.cüsü olmayız.Bize başarı lazım.Lütfen yararlı,sakatlanmayan,teknik ve güçlü isimlere yöenlin.İlla yıldız değil iyi oyuncu istiyoruz.

rica ediyorum yine 2 sezondur yapılanlar yapılmasın ayağına top değmeden kral yapmayın kimseyi takıma en büyük zararı farkında olmadan siz veriyorsunuz. sonra neden o buna pas o bununla anlaşamıyor derdine düşeriz transfer şampiyonu olmak bizim işimiz değil

Olay topik açılmış :D

Vatana millete hayırlı olsun ;)

Rijkaard ın önerdiği ve istediği transferlerin nöbetini tutmak dileğiyle :yenieek:

transfer nöbeti ne ben yeni üyeyümde bilmiyorum bana anlatırmısınız renkdaşlar:)

Transfer sezonu acilir acilmaz herkes buraya damlar transferleri hep birlikte tartisir yorumlar bekleriz.Resmi siteyi f5 yapa yapa klavyeyi cürütenler olur.

Duyumcular gelir gazi verir su futbolcu bu futbolcu gelecek diye 100 sayfa birden toplanir.Sabahaliyan arkadaslarda olur tabi ben dahil.:)

Böyle bir nöbet geciririz hep beraber :D

Not: Ipswich kadrosuna dikkat etmekde fayda var. :D

transfer nöbeti ne ben yeni üyeyümde bilmiyorum bana anlatırmısınız renkdaşlar:)

Öncelikle aramıza hoş geldin.

Transfer nöbeti başlığı, transfer döneminde yapılacak transferleri beklediğimiz ve transferler hakkında görüşlerimizi aktardığımız, keyifli sohbetlerin döndüğü bir başlıktır.

ne olduğunu yakında sende görürsün :D

transfer dönemi başladığında alınan duyumlar neticesinde imza bekleme başlığı,

günlerce gece 3'lere kadar beklersin, genelde saat 1den sonra olay iyice geyiğe sarar sonra bilg. karşısında sızar kalırsın, sabah bir bakarsın ki gece 4'te sen uyurken transfer açıklanmış :D

forumun en heyecanlı ve en zevkli topiği :D

Transfer sezonu acilir acilmaz herkes buraya damlar transferleri hep birlikte tartisir yorumlar bekleriz.Resmi siteyi f5 yapa yapa klavyeyi cürütenler olur.

Duyumcular gelir gazi verir su futbolcu bu futbolcu gelecek diye 100 sayfa birden toplanir.Sabahaliyan arkadaslarda olur tabi ben dahil.:)

Böyle bir nöbet geciririz hep beraber :D

Not: Ipswich kadrosuna dikkat etmekde fayda var. :D

:D:D

ara transfer dönemi nasil hareketli gecmisdi öyle

bu transfer dönemi dahada hareketli gececek gibi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt