Transfer Nöbeti 2010-11 - ARŞİV - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti 2010-11 - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2010-2011 Transfer Nöbeti

Bu olay artık kabak tadı vermeye başladı.

Ben sağlam bir yerden duyduğum birolayı sizlerle paylaştım.

Malesef hata ettim.

Neyse iyiki bu oyunculardan biri gelmedi.(Ali Turan geldi, o hariç)

Lucas Neill kadar faydalı olamazlardı bence.

Kızma hemen hocam eğleniyoruz şunun şurasında. Hem iyiki bu stoplerden biri gelmemiş.

herke mehmetin yerine biri gelsin diyorda altaydan bir Musa Cagirani aldik belki topaldanda iyi olacak

Musa Çağıran daha 18-19 yaşında.Direk girip 11de oynayamaz.Sistem uygun bir ön libero;topu oyuna iyi ve hızlı sokuyor,alan kapatarak savunma yapıyor.Ama ilk seneden 11 de oynayacak kadar olacağını sanmıyorum.İlk 11e 22 yaşındaki Yasin'i alıp,Musa'yı rotasyonda kullanıp 2-3 sene şampiyonlar ligin gidip Yasin sattıktan sonra Musa'yı 11 oyuncusu yapmak daha doğru olmaz mı?

Adil Cem,

Arkadaşım, şu Yasini hiç tanımıyorum. Bana biraz bilgi versen, uyar mı? :)

çok sağlam ve pek zeki yeni nesil gurbetçi önlibero-stoper. üç kez canlı izleme fırsatım oldu. kesinlikle nerede durması gerektiğini iyi bilen, ilk hamle ve sezgi yeteneği yüksek, kafi derecede hava hakimiyeti olan bir futbolcu. yakında çok daha geniş kitlelere duyuracaktır ismini. çok yakında..

Yani sisteme cuk oturacak bir adam.Ayrıca forumun futbol üstadlarından Çağatay Vatansever'in önerdiği bir isim.Ben izlemedim ama orası ayrı.Ama böyle Türk futbolcu Türkiye'de yok.

Fenerbahçe'de transferde adı geçen krasiç ve hatta az da olsa konuşulan hazard'ın gelme ihtimalleri nedir?

Krasic bir ihtimal ama Hazard Türkiye'ye gelmez.

nası yani..? o.0

ön libero hakkını yabancıdan kullanmayalım bence,iyi bi yerli alırız ki bence yiğit incedemir müthiş gider,elano ya da iyi teklif gelirse göndeririz,merkez orta sahaya(mc) da iki tane iyi adam aldığımız zaman görün bizi

Everton'da Leon Osman var türk statüsünde.Nası oyuncudur arkadaşlar sadece sağ kanatta mı oynuyor? Orta üçlüde iş yapar mı?

Cevap: Transfer Nöbeti

Arkadaşlar sizce;

Mehmet Şenol

Tek ihtimalli

Bülent Timurlenk

üçlüsünden hangisi daha güvenilir ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt