Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 2) - Sayfa 449 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

263369_658659500827282_1367701619_n.jpg

Elbet bu çocuk bize gelicek tam sistem oyuncusu :ayatollah:

dortmund kadrosunda tutmazsa fener veya bize gelir mecburen, hamit gibi 30'una kadar beklemez

Arkadaş yukarıda demiş sistem oyuncusu işte öyle takımlarda iş yapar, biz sistem takımı değiliz ki yani ben öyle düşünüyorum.

Futbolcumuz Selçuk Şahin'in sözleşmesi 2014/2015 sezonu sonuna kadar 2 yıl süre ile uzatılmış olup sezon garanti ücreti 950.000 Euro, Maç başı ücreti 12.000 Euro'dur.

Futbolcumuz Mehmet Topuz'un sözleşmesi 2015/2016 sezonu sonuna kadar 3 yıl süre ile uzatılmış olup sezon garanti ücreti 1.000.000 Euro, Maç başı ücreti 25.000 Euro'dur.

Futbolcumuz Volkan Demirel'in sözleşmesi 2016/2017 sezonu sonuna kadar 4 yıl süre ile uzatılmış olup sezon garanti ücreti 2.000.000 Euro, Maç başı ücreti 20.000 Euro'dur.

:trollface:

Umarim öyledir. Ben Chedjou´yu hic izlemedim. O yüzden cok umrumda degil pek de, cok iyi futbolcu diyor izleyenler.

Herkes transferler icin cok önceden calisildi, bütün transferler hazir gibi seyler söylüyordu. Simdi neden strese girdigimizi anlamiyorum.

Umarim bundan sonra fire vermeyiz.
fire yok zaten,alperin sikecilere gitmesi bize ekstradan 6m£ kazandirdi.12m ardayi sat 7.5m sneijderi 3.5m eboueyi 3m imza parasi selcuk inani alipta alpere 6m vermek inanilmaz bir rezalet olurdu.eger alsaydik ve sende yonetime 6m alpere verilir diye sovseydin ilk destekcin ben olurdum:)

Zaten bi o zamanları biliyorum sonra bozdu yada kendini toparlayamadı diye düşünüyorum. Benim kendi görüşüm nuri tam olarak ne oynuyo, defansa yardım eder mi melo gibi ya da çok gol atar mı orta saha olarak ?

sistemin varsa tıkır tıkır işletir sistemini pas alır pas verir ata çıkartır akını önler ama sistemin yoksa ne yaptığını anlayamazsın nuri için kilit nokta sistemdir

Arkadaş yukarıda demiş sistem oyuncusu işte öyle takımlarda iş yapar, biz sistem takımı değiliz ki yani ben öyle düşünüyorum.

haklısın özellikle bi maçta geri düsersek tam kaos futbolu oynuyoruz hele son zamanlarda Drogbanın gelisi ile doldur bosalt oynuyoruz iyice

İste böyle oynarken elinde Nuri varsa Hamit'ten fazlasını veremez oda

Nuri´nin Dortmund ile kiralik sözlesmesi 2 yillik miydi? Götze´nin gidisinden sonra Nuri´yi birakmak istemez Klopp.

Götze yokken Nuri vardi. Takimin yildiziydi. Zaten Nuri´yi oynatabilen tek TD diyebiliriz Klopp icin.

Bir digeri de kesinlikle Fatih Terim olur. Nuri´yi cok sever kendisi zaten. Onu oynatacak formülü mutlaka bulur.

Real Madrid´den almak cok zor degil bence. Klopp Nuri´yi düsünmezse eger, almak kolay olur. Onun disinda ayrilmaz Nuri ordan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt