Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 2) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

benim anlamadığım biz kapa neden bildirim yapmıyoruz.hem es es in başkanı açıklama yapıyor galatasarayla görüşüyouz diye hemde biz.

Hüseyin Baba ‏@huseyinbb 29 sn

Necati + Alper = Culio+Yiğit+6 milyon duyum değil bilgi

Eğer durum böyleyse yönetim zaten bedavaya gelen Necati'yi Alper için gidecek para için görüntü mankeni olarak kullanmıştır bence..

Yani esas transfer parası şu...

Alper = Culio + Yiğit + 6m Necati=Beleş oluyor..

Tamamen göz boyamak için,fazla tepki almamak için Necati ile birlikte açıklanacak...

Bana mantıklı geldi dediğin inşallah öyle olur.

bu yerli piyasasında Culio+Yiğit+6m euro iidir renktaş

türkiyedeki en iyi dikine topla giden adam sonuçta bize çok faydası dokunacak tempo anlamında

Bence fazla...Yabancı sınırı yüzünden.Yanlış anlamayın Alper kötü oyuncu değil ama şöyle bir hesap var...

Culio=2M + Yiğit= 2.5M + 6M = Alper oluyor....

Yiğit'in Eses'te parlamayacağı ne malum veya Culio ordada Ordu'da oynadığı gibi takımın yıldızı olmayacağı...Culio eğer ayrılmak istemeseydi hoca takımda tutcaktı biliyosunuz..

Alper Potuk cok dinamik ve dikine topla acayip hizlanan bir futbolcu. Kosuyor, pres yapiyor vs. Ayrica cok genc.

Scott Piri ve Fatih Terim faktörünü de hesaplarsak, orta sahamizin ne kadar canlanacagini tahmin edebiliriz.

Kendini de gelistirecek mutlaka. Galatasaray´a geldim, oldum demeyecek. Daha cok gelismesi lazim Alper´in.

Fatih Terim´in dediklerini yaparsa müthis bir oyuncu olacaktir. Cok eminim bundan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt