Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #13 - Sayfa 455 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar evin balkonuna çıkın bir temiz hava alın, sürekli çıkıp çıkıp alıyorum. Bunlar yetiştiremezse bu transferleri tamamen vasat bir sezon geçiririz.

Asrın hatası yapılmış. Mustafa olayı beni çıldırtmış durumda sindiremiyorum. Kalp kırmamak çirkinleşmemek, ban yememek adına şimdilik çıkıyorum. Bu forumda onun gidişine sevinen ne kadar üye varsa şunu bilin hepinizin peşindeyim artık. Bir Galatasaraylı tek forveti bedavaya gitti diye sevinmez. Buna sevinenlere, umursamayanlara yazıklar olsun.

Adam 8 aydır burada ve ailesini bile getirmedi. Kiralık oyuncular bile ailesini getiriyor. Adam belli ki burada kalmak istemedi, silah zoruyla mı tutacaksın adamı. Zarar etmeden de gönderdik, yolu açık olsun. Messi olsa ne yazar, burada kalmak istemediği sürece

:cry:
E-HXt_-XoAEkv9E

Aynen bi kere övdü diye son tavirlari cok dogru idi. Helal hocama bakalim ayni tavirlari cok sevdigi ardaya filan gösterebilecekmi

Son demeçleri ne? Diagne ve Mohamed için aynı şeyleri dedi. Diagne de mi küsüp gitsin. Daha çok çalışsınlar dedi, kötü bir şey mi dedi? Ayrıca Fatih Hocam'ın geçen hafta dediği "5 senelik anlaşması olan adam yarın bir gün gitmek istiyorum diyor" diye. Belli ki Mohamed'miş bu da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt