Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #13 - Sayfa 456 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son demeçleri ne? Diagne ve Mohamed için aynı şeyleri dedi. Diagne de mi küsüp gitsin. Daha çok çalışsınlar dedi, kötü bir şey mi dedi? Ayrıca Fatih Hocam'ın geçen hafta dediği "5 senelik anlaşması olan adam yarın bir gün gitmek istiyorum diyor" diye. Belli ki Mohamed'miş bu da
Fatih Hoca cok cakaldir, gonderecegi adamin itibarini yerle bir eder sonra gonderir ki saf taraftar tepki gostermesin.

Asrın hatası yapılmış. Mustafa olayı beni çıldırtmış durumda sindiremiyorum. Kalp kırmamak çirkinleşmemek, ban yememek adına şimdilik çıkıyorum. Bu forumda onun gidişine sevinen ne kadar üye varsa şunu bilin hepinizin peşindeyim artık. Bir Galatasaraylı tek forveti bedavaya gitti diye sevinmez. Buna sevinenlere, umursamayanlara yazıklar olsun.
Yav hep aynı olay.
Gomis gidiyor gitsin ya zaten paragözdü yerini doldururuz. Zart dolduramadı.
Fernando gidiyor ben dahil :asd: gitsin gitsin yerini doldururuz. Zart.
Onyekuru olmuyor gitsin gitsin zaten annesinin cenazesinde parti vermiş yerini doldururuz. Zart dolduramadı.

Aynısı şuan mm için oluyor.
Milletin anlamadığı tünelin ucundayız. 2 + 5 gün var önümüzde.
Biz eksik diğer bölgeler var derken ekstranın ekstrası çıkıyor.
Gel de çıldırma.
Tamam şu anda oyuncu da satarsın da ekstra bir olay olmalı. Misal önüne 15 milyon bıraksalar mm havalimanına kucakta taşınır.

Ama yeni haberler geldikçe daha da kahroluyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt