Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 495 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler biraz olumlu taraftan yazacağım dalga geçmeyin ve en son bir soru soracağım.

Şimdi diyelim ki Falcao ve Feghouli'den kurtulduk.
Diagne'den 5 milyon €
Yedlin'den 3 milyon €
Luyindama'dan 5 milyon € geldi.

Artık diyelim ki Morutan için Becali'nin istediği 15 milyonu verecek duruma geldik.

Bu parayı Gedson'a mı yatırmak mantıklı olur yoksa Morutan'a mı yatırmak?

Ben şahsi fikrim ben tüm parayı Gedson'a basarım. Bence her türlü daha yükseğe satarız.
Ben diengi alırdım. Garip bir şekilde daha heyecanlandıran bir transfer. Zenci 6 no fantazimiz var.

Ben diengi alırdım. Garip bir şekilde daha heyecanlandıran bir transfer. Zenci 6 no fantazimiz var.

Abi Gedson şu an bence daha acil ihtiyaç. Sınır olmasa arkasına Dieng gelsin isterim ama işte sınır var.

Mecbur Taylan veya alırsak Berkan geçecek oraya. Bakalım neler olacak? Az biraz heyecan geldi nöbete iyi oldu :red:

--------Dieng-------
Gedson----Cicaldau

Garip bir üçlü olur. :zerkan:

arkadaşlar katılırmısınız bilmem ama bu rumenlerin arasında bize en uyacak futbolcu stanciuydu sanki hücumsal anlamda bütün eksiklerimizi giderebilecek ve fiziksel anlamda daha güçlü sanki

Abi Gedson şu an bence daha acil ihtiyaç. Sınır olmasa arkasına Dieng gelsin isterim ama işte sınır var.

Mecbur Taylan veya alırsak Berkan geçecek oraya. Bakalım neler olacak? Az biraz heyecan geldi nöbete iyi oldu :red:

--------Dieng-------
Gedson----Cicaldau

Garip bir üçlü olur. :zerkan:

Ortayı sirkülase eden ligi alıyor. Melo, Joseph, Ndiaye.. Tabii, aykut gibi tüm takımı dostan oluşturalım demiyorum ama sağlam bir 6 numara takımın tabiri caizse eşşekliğini yapacak birisi hücum futbolu oynatmada elzem. Gerets dönemindeki saidou bile olsa yeter bize.

Abi kadro fena olucak bu arada bence barış Alper formayı keremden alır gibi hissediyorum bariz fiziksel üstünlüğü var kereme oranla

Muslera
Boey I.Kaan Marcao Pwa
Berkan
Gedson Cicaldau
Morutan Mohammed Barış

kadroya bak be yabancı sınırı olmasa bitane tecrübeli stoper ve Onyekuru fena olurdu

Ortayı sirkülase eden ligi alıyor. Melo, Joseph, Ndiaye.. Tabii, aykut gibi tüm takımı dostan oluşturalım demiyorum ama sağlam bir 6 numara takımın tabiri caizse eşşekliğini yapacak birisi hücum futbolu oynatmada elzem. Gerets dönemindeki saidou bile olsa yeter bize.
Valla o konuda haklısın abi. Saidou garibin son dakikalar dili dışarı çıkardı.

Gerets manyağı gerideysek son 10 dakika sahada Hakan Şükür, Ümit Karan, Necati Ateş, Sasa İliç ve Hasan Kabze'yi birlikte oynatırdı.

Kim kanat kim ortasaha belli değil karambole öyle çok maç çevirmiştik.

Kayseri Erciyes maçında oradaydım Devran diye bir adam vardı çizgiden kaleci gibi uçup top çıkarmıştı penaltı kırmızı kart vermemişlerdi.

Neyse harika beşli aynı anda oyunda olunca son 10 dakikada 4-2 yapıp almıştık maçı. Garibim Saidou tek orta saha olarak arkada beklerdi :asd:

Abi kadro fena olucak bu arada bence barış Alper formayı keremden alır gibi hissediyorum bariz fiziksel üstünlüğü var kereme oranla

Muslera
Boey I.Kaan Marcao Pwa
Berkan
Gedson Cicaldau
Morutan Mohammed Barış

kadroya bak be yabancı sınırı olmasa bitane tecrübeli stoper ve Onyekuru fena olurdu

Yabancı sınırı kalkarsa ki ben zannetmiyorum şu kadro Fatih Terim icin de son şans aslinda. Bu kadro da sampiyon olamazsa boktan ligimizde, hic bir guc onu burada tutamaz artik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt