Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 496 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla o konuda haklısın abi. Saidou garibin son dakikalar dili dışarı çıkardı.

Gerets manyağı gerideysek son 10 dakika sahada Hakan Şükür, Ümit Karan, Necati Ateş, Sasa İliç ve Hasan Kabze'yi birlikte oynatırdı.

Kim kanat kim ortasaha belli değil karambole öyle çok maç çevirmiştik.

Kayseri Erciyes maçında oradaydım Devran diye bir adam vardı çizgiden kaleci gibi uçup top çıkarmıştı penaltı kırmızı kart vermemişlerdi.

Neyse harika beşli aynı anda oyunda olunca son 10 dakikada 4-2 yapıp almıştık maçı. Garibim Saidou tek orta saha olarak arkada beklerdi :asd:

O maçta çok sövdüm hakeme. Kimdi hatırlamıyorum ali aydın mıydı zafer önder ipek miydi ne b.ksa. Resmen kaleciden iyi çıkarmıştı. Bide hakem sorsa penaltı derdim sormadı vs demişti yanlış hatırlamıyorsam. Gerets kalbimde bir yaradır, keşke onun gibi birini bulsak başımızdaki yerine.

arkadaşlar katılırmısınız bilmem ama bu rumenlerin arasında bize en uyacak futbolcu stanciuydu sanki hücumsal anlamda bütün eksiklerimizi giderebilecek ve fiziksel anlamda daha güçlü sanki
Stanciu oyunu tek yönlü oynayan tipik 10 numara. gol ve asist katkısı bakımından daha fazla yararlanabileceğin bir oyuncu ama ikili mücadele kazanması zayıf. Bana kalsada Stanciu alınması taraftarıydım.

Darius Olaru - Oyuncu profili 21/22 bu cocuk 10 milyon eder mi?becali o kadar istemiş bizden,cicaldaudan once sormusuz guya

"Benim taktiğim şudur, hiçbir zaman alacağım bir oyuncuyu takımından direkt olarak istemem. Ben Hakan'ı transfer etmek istiyorsam kulübüyle oturduğumda, 'Bana Mehmet'i ver' derim. Kulüp vermezse, 'O zaman Ahmet'i ver' derim. Onu da vermezse, 'Ya bari Hakan'ı verin' derim. Yani ilk alacağım oyuncuyu en son söylerim ki fiyatı artmasın"

~A.A / 02.08.2019

efsaneler ölmez

"Benim taktiğim şudur, hiçbir zaman alacağım bir oyuncuyu takımından direkt olarak istemem. Ben Hakan'ı transfer etmek istiyorsam kulübüyle oturduğumda, 'Bana Mehmet'i ver' derim. Kulüp vermezse, 'O zaman Ahmet'i ver' derim. Onu da vermezse, 'Ya bari Hakan'ı verin' derim. Yani ilk alacağım oyuncuyu en son söylerim ki fiyatı artmasın"

~A.A / 02.08.2019

efsaneler ölmez
apo.gif

Bu Becali adamı ayakta götürenlerden bakalım neler olacak inşallah saçma sapan rakamlar vermeyiz.

O paralara çıkacaksak her türlü Gedson'u zorlayalım çok daha mantıklı olur.

Masaya oturmadan önce bir isim salmak şart. DiMarzio yazsın Ounas’ı, öyle otursunlar masaya, elimiz güçlü gitmeliyiz. Yoksa üstümüzdeki kıyafeti bile alır bu Becali.

Kurzawayi bile unuttum.transfer meselesinde takinti olmamali futbolcuya.arda gitti 2011de,nasil alısacagiz yokluğuna dedim,alıştık.sneijder gitti,alistik.denayer konusunda buruk icim o kadar.ona da seneye bonservissiz kavusacagiz insallah

~A.A / 02.08.2019

efsaneler ölmez
Yıllardır duduklenmemize sebep olan uber taktik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt