Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih hocanin ciddi bi ozguven kaybi var,yazik vallahi.milletin agzina niye laf veriyosun ki?dun sahadaki ilk 11 oynatmak istedigin sisteme zerre uymuyor,neyin mucizesini bekliyosun adam?sekidikayi 45 dk sagbek degil, 90.dk sagbek izlemek isterdim mesela.begendim çünkü.yunus keza oyuna girdi,şık hareketleri vardi.tehlikeli yerden faul aldirdi vs yunus ben geliyorum diyo artik.neden 4 lu defans,aytac-feghouli kanatlarda kerem ve yunus yapmadi ki

Beşiktaş, Inter'den ayrılacak olan Nainggolan'a teklif yaptı. Nianggolan, Inter'le sözleşmesini feshetmek için 2 milyon euro istedi. Inter'in teklifi 1.2 milyon euro. Taraflar arasında görüşmeler sürüyor. Beşiktaş beklemede. (La Gazzetta dello Sport)

yuh

Aanholt denilen futbolcu salatasını bu takıma almayın. Adam bizimle son kontratını yapacak ve düşük maaş da istemez. Ölü yatırım yapmaktan artık vazgeçin.

Larsen denilen yamuk yürüyen kamburu bu takımda oynatacağınıza Yedlin/Sekidika ikilisine güvenin emin olun daha iyi sonuçlar alırsınız.

Muslera ile gelecek sene kesinlikle yolların ayrılması gerekiyor ve bir şekilde yerli bir kaleci monte etmemiz gerekiyor. Hangi orta düzey kaleci 35-36 yaşında min. 2.5 Milyon kazanıyor?

Lütfen artık doğru ve mantıklı hamleler yapalım, yapın. Yaşı 30+ olan kronik elemanlara milyon eurolar dökmeyin..

Burak Elmas'ın hiç kazanmasını istemiyordum. Vaat ettikleri gerçekci değildi. Zaten gerçekleştiremedi. Kazanmasını istemiyordum çünkü Fatih Terim'e saygım sonsuz ama yenilik lazım. Futbol çok değişti. Genç ve başarıya aç bir teknik direktörle yola devam edilmesine inanıyordum. 2.5 senedir fizik olarak takım iyi değil. Dün de zaten maçta gördük.
Bu yaz sezonu çok büyük bir fırsatı kaybettik. Sözleşmesi biten oyuncularla tekrardan sözleşme yenilemeseydik yeni bir takım oluşturabilirdik. Dünkü mç gösterdi ki eskilerle olmuyor.
PSV maçını çok önemsiyordum ama takım önmesemediğini anladım.

İyi bir taktisyen hoca bulun getirin feguli falcao Babel cagne Muhammed Jimmy adam bu oyunculardan 0 katkı aldı nerdeyse .
Yeni gelen hoca bir ikisini kazansa birde futbola benzer bir şey görsek uzun zaman sonra yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt