Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baska hoca gelse ona da yazik. Su enkazi kaldırmak 3-4 sene surecek. Kadroya doldurduğu cer copun sozlesmeleri ancak biter. Gerci bitmeden hemen evlatlarına %50 zamli sozlesmeyi yapistirip olası bir yeniden yapılanmanin da onune geçer.

Vasat oyuncu alacaksanız samimi söylüyorum hiç transfer yapmasınlar. Sonra onları da göndermek için 40 takla atacağız. Her sene böyle kısır döngüye girmektense adam gibi bir yapılanmaya girsinler. Taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışıyorlar.

Slavia Prag Başkanı Tvrdik: "Stanciu konusunda menajerlere tepkiliyim. Bunu söylemekten hoşlanmıyorum ama menajerler bize 8 milyon euro sözü vermişti. Buna karşılık 4 milyon euro teklif gelince şoke olduk ve hayal kırıklığına uğradık." (Idnes CZ)

Baskanin dedigi buydu

la sana diyom ki bu takımın fizik antrenmanıyla düzelecek bişeyi yok. dünkü takıma at dopingi verip sahaya atsan 5 değil 4 yerdi en fazla. kadronun çok daha iyi olması lazım, bunu yeni başkan geldi, ben bunu yönetirim diye terim zorlamadıysa esas hatası ordadır, yoksa aytaç-kılınç-arda orta sahasıyla ne yapacaktın da psv gibi 10 tane yabancı getirip 40 ülkeden topçu sömüren ülkenin takımını fizikte altına alabilecektin anasını satıyım. gitmişin orta sahası veratti-jorginho-barella olan takıma bakıp top böyle oynanır diyosun, o kadroyu şenol'a ver o bile takımını eskaza gruptan çıkartır.

Bu taraftar fatih terimden daha iş bilmez.

Fatih terim savunucuları tek kadro kötü der kadroyu fatih terimin kurduğunu unuturlar.

Fatih terimi tek suçlu görenler kadronun iyi ama doğru antreman yapmadığından,fizikden,taktikden bahsederler.

Ben bu kadar iş bilmez taraftar görmedim.Hala yanlış teşhisler koyuyorlar.
Yahu öyle bir taraftar var ki Fatih terimi savunmak zorunda bırakıyorlar..Siz nerden biliyorsunuz iyi antreman yapılmadığını,üçlü sistem oynadıda ne oldu. Yok fizikmiş yok iyi çalışmıyormuş.Yahu ömeri,emreyi,ardayı,taylanı,keremi vsss bunların fizik yapısı leş arkadaş.Ne biliyorsunuzda bunların çalışmadığını nerden anlıyorsunuz.

Bu adamlar psvnin kapısının önünden geçemez. Geçirmezler.
Evet türk futbolunun alt yapı sorunu, yerli oyuncularının kendine bakmama sorunu vardır.

Yahu kadro o kadar rezalet ki , o kadar yetersiz ki hala psv karşısında oynanan şu oyunu yok sistemle yok fizik ve çalışmayla açıklamaya çalışıyorlar.

Ama bizim en büyük sorunumuz fatih terim olsun başkan ve yöneticiler olsun yapılan transferlerdir.

Slavia Prag Başkanı Tvrdik: "Stanciu konusunda menajerlere tepkiliyim. Bunu söylemekten hoşlanmıyorum ama menajerler bize 8 milyon euro sözü vermişti. Buna karşılık 4 milyon euro teklif gelince şoke olduk ve hayal kırıklığına uğradık." (Idnes CZ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt