Transfer Nöbeti #3 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 477 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Terim'le calismasi zaten hataydi

%100 . Bu zaten torrent gelmeden öncesinde bile bariz görünüyordu. Sonuçlar vs hep ? olarak kaldı. Bir tek Avrupa dikişi tuttu. Geriye bakınca aslında gruptan çıkış olmasaydı ya da sonuçlar öyle olmasaydı belkide haftalar öncesinden olacaktı bu ayrılık, bilemeyiz.

Yanlıştan dönmenin zamanı en çok akılda kalan soru. 30 M harcama ile çıkılan bir yol var, oradan yeni TD ile sapıyoruz gibi ama yeni TD 'ye kalan kadronun morali yok , muhtemelen içinde az bir şey gruplaşma var, bazı oyuncular tamamen kişisel davranıyor gibi. Bunu düzeltmek için bütçe var mı ? yok.

Her fırsatta başkan olduğunu ve kararların kendisine bağlı olduğunu belirtip, kendisini hedef tahtasına koyduğundan dolayı tepkilerin hepsi kendisine şu an. Kadroyu Terim kurdu ya da onun isteği doğrultusunda hareket edildi doğru ama 30 M ödemeyide onaylayan başkandı. Son TV'de futbol aklı dedi ya Burak Elmas - kendisinde o yok ya da o konuda fikir verecek yardımcısı hiç yok.

Bu sezon zaten bitti.

Buna katılmıyorum. Az da olsa ilk 4 şansın var. Kovalaman gerek - hedef belirlemen gerek. Hedef olmaz ise zaten az olan motivasyon yokolur - her maç kriz ortamına dönüşür(zaten 4 maçtır öyle).

5 maç kazansan ilk 5e girersin, sıkıntı saha içinde başımıza her olumsuzluk geliyor ve kazanamıyoruz.

Ben hep böyle bakıyorum. Takımın bir seriye ihtiyacı var moral için. "biraz uğraşınca oluyor bak" dedirtmeye ihtiyacı var.

Giresun - Hatay - Paşa - TS maçları aslında müthiş olurdu 3 galibiyet 1 beraberlik falan çıksaydı. içerideki 3 maçtan 2sini kötü oyun , biraz hakem ve TS maçınıda elinle vermek kahredici gerçekten. Hatay zaten tamamen hakem doğraması. muhtemel 12 puandan 10'u gelseydi 37 puan ile 3üncülüğü paylaşıyorduk.

Çok ihtiyacı var takımın böyle bir seriye. Geç kalındıkça hakikaten tamamen tutunmaya dönüştürecekler işi.

Hatay maçı ciddi çıkış maçıydı , Aanholt hakemler el birliği ile elimizden alındı.

Üzerine yeterli olmayan orta sahayı da boşalttılar.

Umarım bir çıkış noktası buluruz.

Umarım transferin önünü tıkayan tek şey budur . Yani oradaki bürokrasi. Eğer hakikaten Gedson'da şikayet etmişse bizim elimize koz geçmiş olacaktır diye düşünüyorum. Başka türlü futbolcu daha ne yapsın gitmek istediğini belirtmek için , hazırda bekliyor yani. Akıl almaz başka türlü nedenden dolayı trasnferin bitmemiş olmasını.

Bende öyle düsünüyordum FT'nin gittiginden sonra. Ama artik gercekci olmaya basladim. Bremen mesela gecen sene sezon bitmesine 11 mac kala, Avrupa Konferans Ligine giden takima 5 puan gerisindeydi ve rüya gören taraftarlari'da vardi. Direk düsme siraya adamlar 12 puan fark yaratmisti. Sonra bir negatif seriye girdiler ve son 11 maclarinda 2 puan alip 2. lige düstüler.

Tabi Bremen zaten kendi liginde bizim gibi normalde sampiyon adaylarindan degil, ama bir kere bok yoluna gittigin an, ordan cikis kolay olmuyor. Hele kadronda bizimki gibi ciddi eksik varsa. Ben transfer yapmazsak, son 15 macta cok fazla puan toplayamayiz diye düsünüyorum. Hele Torrent hala ayni taktigi kullanip, rakiplere öne gectikten sonra buyrun bize 2-3 tane attin kafasiyla devam giderse.

Okan + 2 OS sart bence. O zaman belki Basaki sollayip ilk 7-8e girebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt