Transfer Nöbeti #3 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 479 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nelson Marcao kerem e büyük teklifler var diye şişiriyordu medya ne oldu o iş yalan oldu kim servis etti acaba bu haberleri medyaya

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kerem ve marcao sezon sonu gider. Marcao kesin gitmeli, dengesiz bi adam istemiyorum birader. Ts macinda yaptigi hatayı saymıyorum bak, o top oraya atılmaz normalde ama ona gelene kdr ömerin sacmaligi var. Bu hatadan bagimsiz maç içinde ne zmn baksam adama gidiyor herif. Nelsson gibi sıkıntısız işini yapan adam lazım oraya. 20-30 diyenlerde hayal aleminde yasiyorlar. 15 verildigi an shutlanır/shutlanmalı

Ayrıca hala idrak edemediğiniz açıdan da bir örnek vereyim.

Serdar Aziz'e verilen bonservis 4.5 m euroydu, 2 milyon euro da maaş verdin.

Bizden gidene kadar 5 m euro maaş aldı, kalsa totalda 10 kağıt maaş alacaktı.

2.5 senelik maliyeti : 4.5+5 = 9.5 m euro oldu

Nelsson 700 bin euro alıyor, 2.5 senede total maliyeti 1.750 olur, bonservisle 8.75 olur.

Yani bonservise bakıp maaşı göz ardı etmek sizin sanrılarınızdan ibaret.

Biri TS 7 m euro bonservis harcadı yazmış, 20 m euro da maaş verdi o adamlara, içlerinde de satabilecekleri tek adam yok, hikaye anlatmayın.
Düşük maaş verdiğimiz adamları elden çıkartmak istediğimizde kolay çıkarttığımız anlaşılamadı halen üstat. 3 yıldır diagneyi , babeli göndermek istiyoruz ama bir türlü gönderemiyoruz maaşlarından dolayı yedlini istediğimizde gönderebilmemizin nedeni de nispeten düşük maaş alması. Bu olaydan sonra artık maaşların düşük olmasının önemi anlaşılmalı diye düşünüyorum. TS nin bir sezonluk kadrosu başarılı olduğu için göz ardı ediliyor başarısız olsalardı aynı şeylerin deneceğini hiç sanmıyorum.

Dun twitterdan da baskanla uyeler arasında yaptığımız online zoom toplantısında transferle ilgili birkac bilgi aktardım.
Başkanımız transferde onceliklerimiz degisti tecrübe eksikliği mevcut takımda dedi ve yabancı kuralından dolayi zorlanıyoruz söyleminde bulundu Gedson sorularının üzerine, benim anladığım oncelik degil bosaltilirsa kontenjan alınabilir...

Kerem ve marcao sezon sonu gider. Marcao kesin gitmeli, dengesiz bi adam istemiyorum birader. Ts macinda yaptigi hatayı saymıyorum bak, o top oraya atılmaz normalde ama ona gelene kdr ömerin sacmaligi var. Bu hatadan bagimsiz maç içinde ne zmn baksam adama gidiyor herif. Nelsson gibi sıkıntısız işini yapan adam lazım oraya. 20-30 diyenlerde hayal aleminde yasiyorlar. 15 verildigi an shutlanır/shutlanmalı
Kerem e belki 10 m euro gelir diğerlerine gelmez luyindama gibi elde kaldı bence marcao

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Chelsea oynatmıyor, kiralamadı bile.

Beğenmemek değil kank. Sakatlık sıkıntısı yoksa gelsin
adamda belirli aralıklarla antreman eksiği gördüm o neiş onu çözemedim. bi de kısa süreli alt adele sakatlıkları yaşamış. şaşırdığım da çapraz bağ yırtığı yazan oldu eğer doğruysa o kadar kısa dönmeyi nasıl başarmış acaba. adamın sizeı baya büyük olmasına bağlıyorum bu sakatlıkları tamamen

Ayrıca hala idrak edemediğiniz açıdan da bir örnek vereyim.

Serdar Aziz'e verilen bonservis 4.5 m euroydu, 2 milyon euro da maaş verdin.

Bizden gidene kadar 5 m euro maaş aldı, kalsa totalda 10 kağıt maaş alacaktı.

2.5 senelik maliyeti : 4.5+5 = 9.5 m euro oldu

Nelsson 700 bin euro alıyor, 2.5 senede total maliyeti 1.750 olur, bonservisle 8.75 olur.

Yani bonservise bakıp maaşı göz ardı etmek sizin sanrılarınızdan ibaret.

Biri TS 7 m euro bonservis harcadı yazmış, 20 m euro da maaş verdi o adamlara, içlerinde de satabilecekleri tek adam yok, hikaye anlatmayın.
Öyle ama kısa vadede ts başarılı ve şampiyon lukla karşılığını alacak biz ise başarısız görünüyoruz. Lakin orta uzun vadede biz doğru iş yaptık, yaptığımız hamlelerin karşlığını alabilirsek ama o sabır bizde varmı sorun işte bu.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Luyindama'nın orta saha versiyonu.

Şimdi üstat ben şu kısmı anlamadım.

Şimdi Nzonzi top kapma konusunda vasat ama holdinglik konusunda bence iyi bir adamdı. Topu dikine, doğru noktaya tek pasla ulaştırıyordu ve bunu bir makine gibi yapıyordu.

Bu ismini yazamadığım arkadaşı ben nispeten kazma ama kesici biri gibi düşünmüştüm, top kapma özellikleri iyi değil mi?

Öyle ama kısa vadede ts başarılı ve şampiyon lukla karşılığını alacak biz ise başarısız görünüyoruz. Lakin orta uzun vadede biz doğru iş yaptık, yaptığımız hamlelerin karşlığını alabilirsek ama o sabır bizde varmı sorun işte bu.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Üstat finansal karşılığı ŞLdir, ŞLye kalamadıkları sürece zarar edecekler.

TSnin yıllık geliri 200-300 milyon, mevcutta harcadıkları bütçe 400-500i buldu neredeyse.

Takım başarısız oldu diyelim, yeniden takım kuramayacaklar işte bir Uğurcan satılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt