Transfer Nöbeti #4 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 489 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #4 | 2023 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Klopp ve Guardiola dediginde by vizyon, Filozof senor dedigi an auuuv

Bence ücü de hakli. Sezonun basladigi an kadron hazir olmali.
Aslında doğru ve mantıklı ama uygulanabilecek bir lig değiliz İngiltere veya 5 büyük ligdeki takımlar oyuncu alırken hem tercih ediliyorlar hem de ekonomik olarak güçlüler bizde Ağustos 5'de transfer dönemi bitse Ömer Bayram, Mert Hakan, İrfancan tonla para alır üstünde kalitesiz isimlerden lig rekabeti rezalet hale gelir. :asd:

İtalya gazeteleri yine saçma sapan haberler peşinde. Hangi şerefsiz bunları yazıyor merak ediyorum. Lazio 8+bonus ile Torreira’yı kiralayacakmış. Bide kiralık,bak sen. Juve denen şikeci ahlaksız namert de Zaniolo 10 paraya kapma peşinde. Ben darlandım haberlere. Bizim muhabirler niye haber yapmaz ki.? Mesela Milinkoviç-Saviç,Torreira takası vs.

Orada 1 sene sözleşmesi kaldı, biz 4 sene sözleşme veriyoruz. Avrupadan hiçbir takım teklif daha yapmıyor. Ya bize gelecek ya Arabistan’a seçim onun
Bahsettiğin adam Icardi. Öyle orta seviye bir forvet değil. Arabistana gider yani, kimse kazandığı paranın altında bir teklifi iş hayatında kabul etmez.
Kendinden empati yap; şu an çalıştığın yerden daha çok sevdiğin(!) bir yere 2 bin lira aşağı gider misin?

Bahsettiğin adam Icardi. Öyle orta seviye bir forvet değil. Arabistana gider yani, kimse kazandığı paranın altında bir teklifi iş hayatında kabul etmez.
Kendinden empati yap; şu an çalıştığın yerden daha çok sevdiğin(!) bir yere 2 bin lira aşağı gider misin?
Gitmem. Zaten ben icardi olsam yıllık 25 falan veriyorlarsa hemen Arabistan’a gitmiştim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt