Transfer Nöbeti #4 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 490 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #4 | 2023 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rashica'ya 1 Allah'ın kulu 6 bile vermez. 6 milyona daha iyi kanat bulamıyorlarsa da kapatalım gidelim dükkanı. Ne Rashica'ymış arkadaş ya herifin son 10 haftada yaptıklarından fazlasını Yunus 90 dk oynasa daha fazla yapardı. Ne oynadı son 10 haftada diye sormak lazım da Messi yaptılar başımıza. Soramıyoruz. Defansa yardım ediyor çünkü.
Bende bunu anlamıyorum kanat oyuncusu defansa niye yardım etsin işi bu mu bu adamın hücumda etkinliği olsun adamın hücumdaki etkinliği kısıtlı 5-6 milyon bandına gelirse gelsin yoksa kalsın bencede

Yalnız gözden kaçırılan bir şey var rashica bu sene bizim denge kanadımız oldu. Kerem ve mertensin defansif katkısu belli, sergio uzun süre çok sallandı. Rasjica savunmaya bü denge getirdi, orası da hücumcu olsaydı böyle az gol yemeyi zoe görürdük. Barış oynadığını varsayalım uzun süre aynı tajtik disiplinle oynayamazdı

Umut Nayir bu sene niye bu kadar çok abartıldı bilmiyorum ama overrated bir futbolcu genelde başarılı olabileceği tek sistem doldur boşalt sağa sola indirsin topsuz oyunda ya da toplu oyunda çok bir etkisi yok kariyerinde istikrarlı bir başarı yoksa genelde büyük takımda 4 sene yatarak para alıyorlar.

Trabzon seneye 4-3-3 oynayacakmış. Bir tarafta Visca diğer kanatta Orsic 35 gole yakın katkı yaparlar.

Nenad Bjelica: "Temel sistemimiz 4-3-3 olacak. Buna uygun oyuncuları transfer etmeye çalışıyoruz."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt