Transfer Nöbeti #4 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #4 | Ocak 2022 Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray, Borussia Dortmund'dan Roman Burki'yi sezon sonuna kadar kiraladı. Burki yarın İstanbul’da olacak ve sonrasında sarı-kırmızılıların Antalya kampına katılacak. (Spor Arena)

Bürki'ye neden bu kadar negatif ya forum ? Dortmund'daki ilk sezonlarında uzun uzun izlemişliğim var baya top class kaleci kumaşı vardı adamda. Bir süredir izlemiyorum da kollarını aldırmadıysa faydalı olacaktır. Kaldı ki devre arası kimseden as kaleci alamazsınız akıl var mantık var. Abuk subuk goller yemeyecek bir kaleci işimizi görür rahatlıkla , uçup kaçacak adamı zaten alamazsın. Yönetimle ilgili görüşlerim belli de bu konuda makul bir seçim yapmışlar bence.

Bürki'ye neden bu kadar negatif ya forum ? Dortmund'daki ilk sezonlarında uzun uzun izlemişliğim var baya top class kaleci kumaşı vardı adamda. Bir süredir izlemiyorum da kollarını aldırmadıysa faydalı olacaktır. Kaldı ki devre arası kimseden as kaleci alamazsınız akıl var mantık var. Abuk subuk goller yemeyecek bir kaleci işimizi görür rahatlıkla , uçup kaçacak adamı zaten alamazsın. Yönetimle ilgili görüşlerim belli de bu konuda makul bir seçim yapmışlar bence.
muslera'nın yerini devralır mı sence sene sonu

salak salak yabanci kaleci alacaklarina gedson alsinlar

Nando
boey
omar
nelsson
marcao
pva
cica
morutan
fegh
babel
mo
diagne

13 su an. Gedson gelse. 14. Babel-feghden birini kov al gomisi. 14 iste

Önceki nöbet konusundan copy paste yapacağım:

Aspor da Mehmet Özcan güzel bi özetleme yaptı yabancı kontenjanı konusunda

giden:
1) yedlin
2) asunciao
3) diagne fesih (dondurma olmadığından)
4) Luyindama kiralandı
5) Babel fesih ya da Morutan malatyaya* - belli değil tabi

gelen:
1) Omar - feshi edilen şimdi tekrar lisans çıkacak
2) Kaleci Bruki
3) Gomis'i (1.5 yıllık için gomis 3 istiyormuş biz 2 veriyormuşuz - çözülür dedi kendisi)
4) 6 no (joshua gubvuilvilivulivi)
5) 8 no (Gedson konusu heralde)

Yabancı kaleci almasınlar tabide - belirsiz konu. Muslera döner mi, nasıl döner , herhangi bir yerli kaleciyi ucuz maliyete oturtabilir misin vs...o nedenle çokta yadırgamıyorum. gerçi Bruki'nin şartlarını bilmiyoruz daha ama...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt