Transfer Nöbeti #4 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #4 | Ocak 2022 Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muslera'nın yerini devralır mı sence sene sonu
Valla o karmaşık bir konu. Muslera'nın yerini kulüpten yılda 4 milyon euro çıkarmayacak biri almalı zaten. Benim izlediğim dönemlerde çok iyi bir kaleciydi , bir ara özellikle kaleci izliyordum Bundesliga'da (Ter Stegen ,Zieler, Neuer vs. için ). Son iki senede falan izlemedim o yüzden net bir şey söyleyemem. Acayip geri gitmediyse yabancı sınırının durumuna göre devralabilir evet. Muhtemelen yerli kovalarız ama oraya.

Bürki'ye neden bu kadar negatif ya forum ? Dortmund'daki ilk sezonlarında uzun uzun izlemişliğim var baya top class kaleci kumaşı vardı adamda. Bir süredir izlemiyorum da kollarını aldırmadıysa faydalı olacaktır. Kaldı ki devre arası kimseden as kaleci alamazsınız akıl var mantık var. Abuk subuk goller yemeyecek bir kaleci işimizi görür rahatlıkla , uçup kaçacak adamı zaten alamazsın. Yönetimle ilgili görüşlerim belli de bu konuda makul bir seçim yapmışlar bence.
Sezon başındaki aynı transfer mantığı ile hareket ettikleri için olabilir.Takimda orta saha yokken bütün bölgelere bol keseden transfer yapıldı hoca öyle istiyor denerek,sonra orta sahaya para kalmadı denilip Asuncao geldi.Şimdi de para yok, kontenjanı açamıyoruz diyerekten önce yabancı kaleci alınır ve orta sahaya 2 transfer yapilamaz ise Bayern'den Neure'i getir yine tepki olur.

Gedson,Bürki,Gomis bu üçlü tamamdır birde Diawara olursa mükemmel bir dönem derim. Diawara olmasa bile kafi bu 3 isim bence.

Transferler avrupada enaz bir tur daha ilerleme üzerine yapılmalı avrupa maçları için yapılırsa takım ciddi değişim yaşayabilir kısmetse,yok eğer ligde üst sıralara gidelim düşüncesiyle yapılırsa rezalet durum devam eder gibi.tahminim bu yönde gerçeği ancak ALLAH bilir tabiiki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt