Transfer Nöbeti #7 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 429 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok rahat kurulabilir bi kadroydu oysaki

Okan
Mert Nelsson Abdülkerim Pwa
Fernando
Onana Sergio
Yunus Sorloth Vargas

Bir tek Mert ve Sorloth zorlardı

çok rahat kurulabilir bi kadroydu oysaki

Okan
Mert Nelsson Abdülkerim Pwa
Fernando
Onana Sergio
Yunus Sorloth Vargas

Bir tek Mert ve Sorloth zorlardı
Vargas ok ama Pedro ve carvalho transferleri olsa şampiyonlugu ilk yarıda garantileriz. Sorloth daha burdayken Türkiye'ye bir daha gelmeyeceğini net bir şekilde belirtti. Trabzon taraftarı elledi mi sıkıştırdı mi bu adamı bilmiyorum ama Türkiye'den nefret etti adam. Onana bir nebze ok ama mutlaka Pedro gelmeli. Senelerdir ileri uçta öyle bı adam izlemedik

Vargas ok ama Pedro ve carvalho transferleri olsa şampiyonlugu ilk yarıda garantileriz. Sorloth daha burdayken Türkiye'ye bir daha gelmeyeceğini net bir şekilde belirtti. Trabzon taraftarı elledi mi sıkıştırdı mi bu adamı bilmiyorum ama Türkiye'den nefret etti adam. Onana bir nebze ok ama mutlaka Pedro gelmeli. Senelerdir ileri uçta öyle bı adam izlemedik

Pedro gelir bencede zaten de şu 6 no işi sıkıntı carvalho ve gueye zor oraya böyle Güney amerika taraflarından Arjantin falan civarından çat diye bi süpriz 6 çıkarıo gelsek keşke

10 ile 6'yı belli ki bir anda çözeceğiz. Ligin ilk maçında yeni orta sahamızla sahaya çıkarız. Ondan sonra sağ bek, yedek kanat ve forvet belli olur. İşte lig başladıktan sonra gönderme operasyonu başlayacak. Az çok demeden tüm çöpleri göndermeliyiz. Mohammed'i Okan Hoca ile bir yıl daha as forvet olarak dener miyiz yoksa satar mıyız ona göre de bazı hamleler belli olur. Moh kalırsa as forvet alınmaz. Joao Pedro, Moh önlü arkalı çözer orayı. Ama Moh satılacaksa bu hızlı olmalı. Lig başladıktan sonra Moh satılmamalı. Gomis'in satılıp Eren Derdiyok ile CL grupları oynadığımız sezondan sonra taraftarın trajedisi ve travması var çünkü.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kimmis bu grillitsch yaa? Kariyerine baktim werder ve hoffenheim var. Bukadar mi iyi herkes gelse cilgin atar diyor yoksa piyasa degeri yuksek diye mi isteniyor? 28ine badacak öyle ahim sahim bi kariyeri yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt