Transfer Nöbeti #7 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 430 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neyse ben de bir halt oldu sandım.

Gueye gibi adamlar gelirse sevinilir gelmezse üzülünmez senin 500 m euro bütçen yok.

Fenerin de aldığı hiç bir adam fark yaratmaz.

Tjknin Weghorst ve Gedsonu iyi onlar da 15 m euro, verin ben de alayım o paraya iki adam.

Boşa ağlayanlar susmazsa ben susturucam çocuk parkına çevirmişsiniz, mahalle kavgası değil burası.
Gecen senenin aynisi..digerlerinin aldiklari fark yaratmaz biz genclestik yalani volume 2...bu kadro ilk 3 yapamaz millet de bunu gorüyor soyluyor..diger rakimlarin orta sahasi da forvet hatti da senden iyi...aglamak degil gibi..

Bu arada bugun gunlerde galatasaraaaayyy. Aksama ya gene kufur show olacak cöplerden dolayi yada gencler ve millilerden kurulu karma kadroyla hoş olacagiz bakalim

Çok geçilmiş değiliz bence. 1 hafta içinde 2 tane orta sahayı açıklayıp, kampa koyarsak yeterli olacaktır. Bu kadar sessizlik kötü. Açıklama yapılsa taraftar baskısından da kurtulur. Herşeye rağmen bu yönetime ve özellikle Erden Timur a güveniyoruz.

G.Saray, Sassuolo’da forma giyen milli futbolcunun transferinden vazgeçmedi. Orta saha ve forvete yabancı oyuncular alacak olan Galatasaray, yerli hakkını savunma bölgesinden yana kullanacak. Bu mevki için Kaan Ayhan’da karar kılan sarı kırmızılılar, Sassuolo Kulübü ile yeniden masaya oturup bonservis pazarlığı yapacak. İtalyan ekibinin 5 milyon Euro istediği Kaan’ın transferinin 3-4 milyon Euro’ya bitirilmesi hedefleniyor.​

Abdülkerim Bardakçı, Kazımcan Karataş ve Sergio Oliviera’yı kadrosuna katan Galatasaray, yabancı oyuncu kuralındaki 8+3 sınırlamasını dikkate alarak Kaan Ayhan transferinden vazgeçmedi.
İlk 11’de Abdülkerim’in yanı sıra Kerem Aktürkoğlu ve Yunus Akgün’ü oynatmayı düşünen sarı kırmızılılar, kaliteli bir yerli takviyesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Ali Naci KÜÇÜK

benim anladığım:

6 No: Gueye / Diawara ( Diawara yedeğe almak gibi bir lüksümüz yok sergy - birinden biri olursa olur - ikiside olursa SErgio 10 No'ya kayar diawara 6 gueye 8 e ) - diğer isimleri henüz bilmiyorum ne kadar ciddi (Diawara bile geçen sene haberi olabilir - Roma ile Shomurudov için konusuyor bile olabilirler belki)

10 No: Pedro / Evander - valla evander baya kapalı kutu , "bu zamana kadar niye orda kalmış " yorumuna adam 24 yaşında - o poizyson için süper bir patlama yapamadıysa henüz bakılmamıştır- 27-28 olsaydı o soru sorulabilirdi. Bir zaman Pione Sisto vardı kant çok severdim - Celta Vigo'ya gidince adı sanı unutuldu adamın. O ufak riski taşıyor Evander açıkçası. Joao Pedro'da 2 yıl net 3üncü yıl perfomans düşüşü izleyebiliriz - ama o süreç için uygun bir terch gayet.

öncelik bu iki pozisyon üzerine Forvet / stoper / sağ bek ve kanat - bunlar için trasnfr sezonu boyunca sabır gösterilebilinir. Elde lig kapsamında buralarda idare ederiz orta saha kurulursa.

6 No ama net halledilmeli ikinci kampa

G.Saray, Sassuolo’da forma giyen milli futbolcunun transferinden vazgeçmedi. Orta saha ve forvete yabancı oyuncular alacak olan Galatasaray, yerli hakkını savunma bölgesinden yana kullanacak. Bu mevki için Kaan Ayhan’da karar kılan sarı kırmızılılar, Sassuolo Kulübü ile yeniden masaya oturup bonservis pazarlığı yapacak. İtalyan ekibinin 5 milyon Euro istediği Kaan’ın transferinin 3-4 milyon Euro’ya bitirilmesi hedefleniyor.​

Abdülkerim Bardakçı, Kazımcan Karataş ve Sergio Oliviera’yı kadrosuna katan Galatasaray, yabancı oyuncu kuralındaki 8+3 sınırlamasını dikkate alarak Kaan Ayhan transferinden vazgeçmedi.
İlk 11’de Abdülkerim’in yanı sıra Kerem Aktürkoğlu ve Yunus Akgün’ü oynatmayı düşünen sarı kırmızılılar, kaliteli bir yerli takviyesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Ali Naci KÜÇÜK
yani 6 no ya yerli yedeklemesi desen anlarımda - bunca para vereceğin adam rotasyonda kullanmak bana garip geliyor epey. tatmin etmiyor beni Kaan Ayhan ismi. Müldür ısrarı deseler anlarımda.

Ali Naci KÜÇÜK
Ali Naci ve Nevzat Dindar, Dursun Özbek'in önceki başkanlığında olduğu gibi taraftarın gazını alma görevini yine çok iyi yerine getiriyor. Her gün en az 3 oyuncuyu transfer ediyorlar ama daha gelen tek bir kişi bile yok.

yerli konusu şu an dert olmamalı yav

Emre A - Yunus - Kerem - Okan - A.Keim - Kazımcan , hadi Berkan'da koydum + kullanmaktan çekinilmemesi gereken Hamza / Eren Aydın(o dribbling oynar dedirtti bana) var - Ali T gösteriyorsa kendini belki .

Yerli rotasyonu için trasnfere gerek yok gibi duruyor.

Kalırlarsa Taylan - Emre Kılınç falan filan yedeğin yedeği kalır.

After closing the first incorporation , Sevilla FC continues to move in the transfer market to try to reinforce the squad as soon as possible. One of the many names that the Nervion team manages is that of Victor Nelsson , a 23-year-old Danish center-back who plays for Galatasaray SK. Marcão 's defensive partner in the last campaign, his good season with the Istanbul team has aroused the interest of the Seville team in incorporating him.

VICTOR NELSSON AND SEVILLA FC​

As La Colina de Nervión learned after consulting authorized sources in the negotiation, Sevilla FC's interest in Victor Nelsson is real and there have already been talks between the Sevilla team and the young Danish central defender. The player is aware of this and remains oblivious to any type of negotiation while he continues to prepare for the preseason with his club. This approach between the Andalusian team and the footballer's environment has not gone beyond being a mere contact to find out both his predisposition and his claims. For now, there has been no type of agreement with his club or with him.

Both players shared the back for the Turkish team last season and formed one of the great centre-back pairings in both the UEFA Europa League and the Turkish Super League. In their appearances in the second European competition, Galatasaray SK stood out for their defensive solidity and for having one of the best matched tandems in the championship. A duo that could meet again as the transfer market moves for Sevilla FC.

ON HOLD UNTIL THERE ARE DEPARTURES​

Seeing how the transfer market is moving, it seems clear that Sevilla FC are not going to produce many movements until there are important exits. The possible sales of players like Jules Koundé or Youssef En-Nesyri could unblock operations that are taking place slowly due to lack of liquidity. Despite having sold Diego Carlos and earned 35 million euros for it, Nervionense's economy does not allow him to go freely to the market and Monchi is waiting like rain in May for a new important exit to be able to undertake the reinforcements of Sevilla FC in this window of signings.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt