Transfer Nöbeti #9 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 731 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki 100 defa demişimdir bizim kanat profillerine bakarsak Yunus, Morutan, Kerem, Zaniolo hepsi benzer tarz ve hiçbiri çizgi oyuncusu değil bir tek Barış Alper çizgide oynayabiliyor onun hariç hepsi topu merkeze çeviriyor.

Rashica hamlesi bu yüzden kritik ve önemli kapanan rakiplere karşı yatayda genişleyerek boş alanlar bulursun kanat oyuncusu topu sürekli merkeze çekerse o zaman da top kayıpları arttığı zaman tonla pozisyon verirsin.

Futbolcularımıza leş, çöp felan demek ceza sebebi değil mi

Maç başlığında maç oynanırken bir iki buna benzer yorumlar görmüştüm raporlamayi unutmuşum

Galatasaray futbolcusuna hakaret eden herkesin peşindeyim

Eleştirinin de bir düzeyi var. Eşiği aşıp hakaret edemezsiniz

Bugün her ne olursa olsun o takımı yenip gelmemiz gerekirdi, bu tür maçlarda bireysel performanslar direk etki ediyor, Hayri reisin Zaha örneği gibi

Elbette karamsarlığa boğulmayı gerektirecek bir şey yok. Hocamız ve takımımıza güvenelim.

Nasıl ki 11de yeri garanti olan futbolcularımız bir maç ile güven verip 11e alınmadıysa, aynı şekilde bir maçla kestirip atılamaz.

Eleştiri olur ama dozunda olursa. Hocaya ve oyunculara bel altı çalışmak kendine Galatasaraylıyım diyen bir bireye yakışmaz. Bu gibi ağır söylemler bize değil bize düşman olanlara hizmet verir. Kantarın ayarını kaçırmamak lazım.

Belki 100 defa demişimdir bizim kanat profillerine bakarsak Yunus, Morutan, Kerem, Zaniolo hepsi benzer tarz ve hiçbiri çizgi oyuncusu değil bir tek Barış Alper çizgide oynayabiliyor onun hariç hepsi topu merkeze çeviriyor.

Rashica hamlesi bu yüzden kritik ve önemli kapanan rakiplere karşı yatayda genişleyerek boş alanlar bulursun kanat oyuncusu topu sürekli merkeze çekerse o zaman sorun yaşanıyor.

Hakı Bir Serzeniş.

Bir de set oyununda kötü oynadığımızı geçen sene de defalarca söyledim. Okan hocayı eleştiriyorum sanıldı, kötüyüz abi ne diyeyim.

Set oynamak zorunda kalacağımız belliyken hem Mertens hem Halil oynamalı, biri sırtı dönük oynar diğeri bağlantı olur

4 tane topun değerini bilmeyen adamla maça çıktık, yine her topta geri koştuk, orta sahalar bunu kaldıramıyor anlayalım artık
Set oyunumuz sifir zaten, sampiyon olduk. Sampiyon oldugumuz Halde sifirdi set oyunumuz.

Bir de set oyununda kötü oynadığımızı geçen sene de defalarca söyledim. Okan hocayı eleştiriyorum sanıldı, kötüyüz abi ne diyeyim.

Set oynamak zorunda kalacağımız belliyken hem Mertens hem Halil oynamalı, biri sırtı dönük oynar diğeri bağlantı olur

4 tane topun değerini bilmeyen adamla maça çıktık, yine her topta geri koştuk, orta sahalar bunu kaldıramıyor anlayalım artık
💯
İlk 11'i görür görmez bunları düşündüm.

Yerine göre set oynamayi bilicen sadece gecis pres oyun ile olmuyor bu.
Heleki büyük takimsan. Bugünkü oyunda mesela varmi ver kac deneme filan? Veya Adam kacirma. O tiptoe oyuncunda olmali.
Kapalı gömülü defansa verkaç da adam kaçırma da yapamazsın. Orada oyunu açmak için beklerden ve orta sahanın göbeğinden destek çıkarman gerekir. Çizgiye inecek adam gerekir

spor dünyası böyledir
taraftar duygusal tepkiler verir. yarın kazanınca da her şey unutulur
iyi zamanda övgü sözleri olduğu gibi kötü zamanda sayıp söven de olacak doğal olarak.
ha gönül ister ki kırıcı sözler hiç olmasın ama dünyada çiçek çocuklar yaşamıyor. kimi sayar söver. sonra unutulur

her mağlubiyetten sonra bizim taraftar adam olmaz, içerde düşmanlar var geyiği can sıkıcı. altı üstü iki sosyal medya yorumu.

dünyanın her yerinde bu iş böyle işliyor. abd gibi spor kültürü bizden çok daha eğlence odaklı bir ülkede bile böyle örnekler var. insan doğası ile alakalı bir durum. normal

angelinonun yerden pasları müthiş ama millet begenmemiş.fizik olarak iyi olmayabilirde,hırslıydı da adam.bariz kalite.dubois girdi yedik golü.rakibi son 15 dk bozdu da angelino,top caldı.

Admirim bu maç doğru isimler ile başlanmış olsa idi bence skor çok daha farklı olabilirdi. Yunus tercihi garipsendi ve garipti de. Barış forvet katkısı verebilecek durumda değil bizim için bu noktada eksik ama sürekli gelişmesi çok iyi. Mertens, Morutan, Fredrik ile başlasak farklı şeyler konuşuyor da olabilirdik. Sağlık olsun ama ders çıkarılması gereken şeyler net belli etti kendini, buradan ders çıkarılması Okan hocanın sorumluluğunda artık:hat:

Futbolcularımıza leş, çöp felan demek ceza sebebi değil mi

Maç başlığında maç oynanırken bir iki buna benzer yorumlar görmüştüm raporlamayi unutmuşum

Galatasaray futbolcusuna hakaret eden herkesin peşindeyim

Eleştirinin de bir düzeyi var. Eşiği aşıp hakaret edemezsiniz

Bugün her ne olursa olsun o takımı yenip gelmemiz gerekirdi, bu tür maçlarda bireysel performanslar direk etki ediyor, Hayri reisin Zaha örneği gibi

Elbette karamsarlığa boğulmayı gerektirecek bir şey yok. Hocamız ve takımımıza güvenelim.

Nasıl ki 11de yeri garanti olan futbolcularımız bir maç ile güven verip 11e alınmadıysa, aynı şekilde bir maçla kestirip atılamaz.
eskiden oyunculara teknik heyete yönetime hakaret daha az tolere ediliyordu. biraz libarelleştik bu konuda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt