Transfer Nöbeti #9 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 733 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orta saha zayıf olursa defansın dunyanin en iyi 2 lisi olsun hata yaparlar bukadar basit.

Prese herkes 2 saniye sonra koşuyor aynı anda kosmuyor çünkü kimsenin görevi belli degil. Ondan sonra rakip alan buluyor tabi

Halil, Morutan, Kerem, Cicaldau, Berkan’la Marsilya’yı dağıttık biraz kendimize gelelim.
Bu arada cicaldau olsa bu maçta galip gelirdik. Hayalet falan ama onun gibi ceza sahasına yaklaşıp şut çekemiyor orta sahalarımız.
Bu demek değildir ki kalmalıydı oynamalıydı ayaklarımız yere bassın diye diyorum. Bir şekilde bu turları aşarız.
Ha aşamazsak da ne olur benim için tek bir hedef olur alttaki iki kupadan birini almak gerisini başarısızlık sayarım.

Halil, Morutan, Kerem, Cicaldau, Berkan’la Marsilya’yı dağıttık biraz kendimize gelelim.
Bu arada cicaldau olsa bu maçta galip gelirdik. Hayalet falan ama onun gibi ceza sahasına yaklaşıp şut çekemiyor orta sahalarımız.
Bu demek değildir ki kalmalıydı oynamalıydı ayaklarımız yere bassın diye diyorum. Bir şekilde bu turları aşarız.
Ha aşamazsak da ne olur benim için tek bir hedef olur alttaki iki kupadan birini almak gerisini başarısızlık sayarım.
konu terime geleceği için susuyorum.terimin çöpleri morutan ve halil sayesinde mac döndü

bazi yorumcular hakli bu takim 13. olduktan sonra döve döve sampiyon oldu, gecen ve bu seneki transferlerimizi biz uzun yillar hayalimize dahi getiremezdik, kadro eksiklerle dolu, asip kesmeye gerek yok, biz nankör degiliz!

Katılıyorum. Eleştiri olmak zorunda. Bugün Fener bu haldeyse biat kültürü sebebiyledir. Biz Galatasaray başarılı isek bu vasat altına tahammül edemeyen taraftar ve kongre üyeleri sebebiyledir. Hep destek tam destek kafası ile nah bir gram ileri gidilir. Sen Berkan'a 10 sene destek ver 10 sene sonra Berkan Kante mi olacak? Patrick Vieira mı çıkacak içinden? Mesela Yunus emekli olacak hala aynı Yunus. Sabri 20 sene oynadı bizden sonra REAL MADRIDE mi gitti? Burada Ömer Bayram övüldü yıllarca ya. Hani nerede şimdi? City'nin bekinde Haaland'a orta mı açıyor? KALİTELİ FUTBOLCULARA TAHAMMÜL EDİLİR.
Forumda elestiri ile yerin dibine sokmayi karistiranlar var.

"Okan hoca degisiklikleri zamaninda yapmadi, ilk 11 hatali ve takim su anda hazir degil." demek yerine

"Okan cop, defolsun gitsin. Ben Terim'i bile sildim, Okan'i mi silmeyecegim. Kimse benim GSliligimi sorgulayamaz." gibi seyler yazinca bence abarti oluyor ve kaos cikartma amacli oluyor.

Orta ikilide Torreiranın yanına ısıracak basacak adam bulamazsak kolay gol yeriz gibi bu sene ön taraf hucum için mükemmel ama defansif katkı yaparlar mı muamma.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt