Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne dunya yildizi yaw takim 28+ oyuncu dolu, yetenekli ve gelecek vaad eden genc oyunculara yonelmeliyiz, hala dunya yildizi diyorsunuz.

Aldım duyumlara göre Shaqiri nın menajeri (abisi) İstanbul dan ayrılmış.

Tottenham ile rekabet deyiz.
Hayırlısı

Yaya Toure tank gibi olmuştu son. Acayip ağır. Ama burada iş yapar bence, bilemiyorum. 2’deyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O Braga'da ki elamanda çok iyi. Mükemmel transfer ama bence önce Seri'yi satacaklar.

Yani şansımızın az olduğunu biliyorum ama şöyle bizimle ilgili bir kaç haber falan çıksa güzel olurdu en azından ilgilendik derdim :)
Ne kadar doğru bilmiyorum ama Fransa 2. liginde oynarken bizim scout ekibi keşfetmiş kendisini ama aynı dönemde Cyprien yerine Donk 'u tercih etmiş bizim yönetim

Geçen sene Gomis,Maicon,Belhanda dransferleri Haziranın başında ayyuka çıkmıştı bu senede öyle olsa keşke

Zor, çok zor. Bence çoğu transfer bitime yakın olmadan piyasaya çıkmaz. Bu yönetim ve hoca basına haber uçuran tarzdan değil. Dursun tüm haberleri paralı kalemleri Nevzat’a sızdırıyordu. İçeriden ötenlerde vardı. Ama geçti artık o devir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt