Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yönetim bütün müslüman / araba / bosnak vs. Üst düzey oyuncuları topluyor. Bunları getirmek daha kolay oluyor.

Sıradaki hedef Shaqiri ve Salah olabilir

Taraftar olarak bizde fazla uçmamalıyız. Min bonservis, min ücretle kimi alabiliyorsak alalım. Sonra UEFA’dan men yer miyiz acaba diye dertli dertli gezmeyelim sonra. Tabii dikkatli olacaksak da bu 15-16 sezonu Hamza’lı transfer dönemine de benzememeli. Adam gelmeli ancak min maliyetlerle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cenk Ergün ayrıca "Fransa Ligi'nden Imbula, Mendy, Ferri gibi isimleri de transfer etmek istemiştik" açıklamasında bulundu.

Ah ah :/

Beyler bazen görüyorum da siz Fatih Terim'in 3 bek oyuncusuyla sezona girecegini düsünyorsaniz yaniliyorsunuz. Benim bildigim Fatih Terim 4 bek oyuncusu ister, 4'ü de yabanci olmaz.

Nagatomo'yu takimda tutariz. Sag beklerin ikisinden de cok memnun, sol beke dogal olarak bir yerli oyuncu alinir. Dünya kupasinda seyredecegimiz Aziz Behich'in durumuna göre ya o ya da Akhisar'dan Ömer Bayram alinir. Ikisi de bu sene cok iyidi ligde.

799eaf26-64f9-444a-a726-fa728035e9d6.gif

ulan ya poldiyi 2.6 a yolladık 15 e rahat okuturduk hala içim gidiyo bu olaya
Dursun denen şerefsiz hain köpek bir de çıkıp kâr ettik diyordu pişkin pişkin. Evet 2,5 Milyona aldık 2,6 Milyona yolladık. 100 bin muazzam kâr.

Almanya ile dünya kupası kaldırmış adam , en fazla milli forma giymiş adamlardan biri, milli takımda en fazla gol atmış adamlardan biri. Kıçıkırık Tosic 5 Milyoma gitti daha yeni.

Dursunun her hamlesi zarar. Itoğlu it ağzına etti kulübün.

sent via GSC

Geçen sene Gomis,Maicon,Belhanda dransferleri Haziranın başında ayyuka çıkmıştı bu senede öyle olsa keşke
Geçen sene sezonu haziran ayının başında açmıştık çünkü keşke öyle bişey olmasaydı da acele etmeseydik bence Belhanda ve Maicon transferleri çok aceleye geldi

Yönetim Sneijder 'e resmen düşman gözüyle baktığı için biran önce yerine bir 10 numara alıp takımdan göndermek istediler Sneijder'i . Büyük ihtimalle yine menajer önerisi komisyonu bol bir transferdi ki Cenk hemen bitirdi işi aceleyle

Maicon transferi zaten Acerbi 'yi alamayınca aceleyle hemen Maicon transferi yapıldı 2-3 mil. € fark için

Belhanda-Maicon ikilisinin transferi için bu kadar acele etmeden bonuslarla birlikte bonservis için 18 mil. € ve senelik 6 mil. € maaşı daha akıllı kullanıp Acerbi ve Giuliano transferlerini yapmış olsaydık belki de çok daha erken çekebilirdik ligin fişini ...

Birde yerli oyuncu önerisi olarak Ferdi Kadioglu ile ciddi ciddi ilgilenmemiz gerektiğini düşünüyorum. Eğer öyle çok uçuk bonservis talebi olmazsa kulübünün bence transferi düşünülebilir ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt