Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garry'i 15 den aşağı satacaksak kalsın

Hocam gitmesini istemiyorum ama bu mali şartlar altında 3,5'a aldığın adama 15 teklif geliyorsa satacaksın.
(Dursun denen hırbonun verdiği %20 pay mide bulandırsa bile)

Hadi diyelim CL'de oynasın ya kötü performans sergilerse yada Allah korusun ciddi bir sakatlık falan sonra taşlara vururuz kafayı.

Garry ahlaklı topçu zor denk gelenlerden ama scout ekibine güvenip yeni Garry'ler bulmasını isteyeceksin.

Hocam gitmesini istemiyorum ama bu mali şartlar altında 3,5'a aldığın adama 15 teklif geliyorsa satacaksın.
(Dursun denen hırbonun verdiği %20 pay mide bulandırsa bile)

Hadi diyelim CL'de oynasın ya kötü performans sergilerse yada Allah korusun ciddi bir sakatlık falan sonra taşlara vururuz kafayı.

Garry ahlaklı topçu zor denk gelenlerden ama scout ekibine güvenip yeni Garry'ler bulmasını isteyeceksin.

Min sınır 15 olmalı,pay olmasa 12 fln da iyidir diyecektim

Biz çok uçtuk kaçtık ama sanmıyorum 20-25 versinler keşke verseler

Beyler öyle 15-20 milyonluk orta saha yazmayin bosu bosuna. Bizim capimiz ve bütcemiz belli. Alfred Duncan ve Donsah gibi oyunuclari bile alamayiz.

Büyük takimlarin genc oyuncularina sulanmak lazim, kesintisiz ilk 11 oynama garantisi verirsek belki Adama Traore, Zinchenko, Nkunku, Renato Sanches, Andre Gomes veya Denis Suarez gibi adamlardan birini kiralayabilirler bize.

Osmanli'dan Ndiaye'yi bile 7.5 milyona alabildik. Öyle tempolu, genc ve skor katkisi cok olan oyuncuyu 15-20ye bile zor birakirlar. Piyasa uctu artik. Kampl bile 20'ye gitti, tas catlasa 8-12 milyon edecek bir adamdi ama 222 milyona oyuncu transfer oluyor artik, cok büyük paralar degil 15-20 dünyada.

Bence strateji degistirmeliyiz zaten. Genc ve fazla bilinmeyen, su an cok kulubun dikkatini cekmeyecek performans sergilemis oyunculari ucuza almaya bakicaz.

Bir tek stoper ve golcu pozisyonunu tecrubeli isimle doldurmaliyiz.

Yerlilesme icin ki Fatih Terim de istedigine göre tüpçü denen şerefsiz yine GS ın önünü kesmek için yabanci sinirlamasi pesinde, malesef Emre Mor, Serdar Gürler ve Emre akbaba gibi bir iki yerliye milyonlari dokucez gibi gozukuyor. Hiç istemiyorum ama sanirim mecburuz. Keske altyapidan birileri olsa. Emre akbaba denen vasat icin 7-8 isterler bu ligde .

Cok dikkatli olmamiz lazim.Seneye de sampiyon olup rakiplerden 40-50 milyon euro daha fazla kazanmamiz hayati derecede onemli. Bunu hic unutmamamiz gerekiyor.

Dursun denen şerefsiz hain köpek bir de çıkıp kâr ettik diyordu pişkin pişkin. Evet 2,5 Milyona aldık 2,6 Milyona yolladık. 100 bin muazzam kâr.

Almanya ile dünya kupası kaldırmış adam , en fazla milli forma giymiş adamlardan biri, milli takımda en fazla gol atmış adamlardan biri. Kıçıkırık Tosic 5 Milyoma gitti daha yeni.

Dursunun her hamlesi zarar. Itoğlu it ağzına etti kulübün.

sent via GSC

Daha vahimi ise bu tescilli hain 1300 kusur oy aldi hala !

İnşallah Belhanda'yı satabiliriz. İstikrarsız, güven vermiyor ve maliyeti de çok yüksek.
Feghouli'de ise ikilemdeyim. İstikrarsız ve maç içerisinde devamlılığı yok. Sezon başı kampı ile daha farklı olabilir belkide. Birde Emre Mor gündemde galiba. Emre Mor alınırsa Feghouli gidici olabilir.

Nagatomo, Denayer ve yerli sol bek, defans için gerekli hamleler. Tabi Maicon'u satma imkanımız varsa yerine bir sol stoper harika olurdu.

Orta saha için ise takımda 8 numara eksikliğini bilmeyen yok.. 2 tane oyuncu alınmalı.

Belhanda giderse 2 transfer şart. Yedeği bile yok.

Sağ kanada Emre Mor, sol kanada ise bir scout transferi olabilir.

Forvette ise Eren acilen şutlanmalı. Bu kadar faydasız bir yedek forvet zor bulunur. 2 transfer yapılmalı.

Yine yeni yeniden uculmus forumda,beklentinizi cok yuksek tutmayin sonra kendiliğinden Mustafa başkana sallamayın,muhtemelen sattığın kadar al veya maas kısıntısı gelecek zaten ,insallah maas kısıntısı gelir o zaman gereksiz yüksek maaş alanlar gider veya düşürür maaşını. Bize yeni, duyulmamış sene başında rakiplerin dalga geçip üç maç sonra tukurduklerini yalatacak Ribery,Garry,Bruma,Capone,Umit Davala,Suat,Keita ya da düşüşe geçmiş ama burada tekrar patlama yapabilecek Baros,Kewel gibi adamlar lazım tabi tercihim gençlerden yana eger beklenti düşük başlarsak keyifli bir sezon geçer,hakkımızda hayırlısı olsun herkes satılabilir bu arada tabi değerini ve üzerini bulursa

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
RM-Liverpool maçı bir takımda kalecilerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Çok şükür ki bizim Musleramiz var.

Stoper çok önemli. Tecrübeli olmalı ama ağır değil. Maicon ağır, Denayer hızlı ama çok eksiği var. Ben yetkili olsam ikisini de istemem. Denayer kontrat geregi gitti. Mümkünse Maicon u da satıp Chiellini veya benzeri iyi bir Stoper alırdım.

Takımın diğer transferleri genç olmalı. Genç, kaliteli adamlara maddi gücümüz yetmeyeceği için de Scout transferlerine yönelmeliyiz.

Fatih hoca şimdiye kadar kariyerinde genelde ligimizde parlayan isimleri almayı sevmiştir bu mantıkla Trezeguet ve Emre Akbaba'nın ilk transferlerimiz olacağını düşünüyorum.

Wilshere niye istiyorsunuz çözemedim. Müzmin sakat kelimelerinin karşılığıdır kendisi. Gelirse(imkanı yok) yiyeceği küfür leri düşünemiyorum bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt