Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orası banko , takım iskeleti olmasıı gereken oyuncuyu komik rakamlara satmamalıyız
Bana kalsa 1 tane adam tutmam kadroda da 5 e satsak yerini 5 dolduracagimizin garantisi yok.
Epl takimlari piyasayi mahfetti
Bu sene dunyakupasi da var iyice boku cikacak piyasanin.

Cekinmeden kadroya yazabilcegimiz topcular

Muslera
Mariano/linnes
Serdar
Nagatomo
Fernando
Garry
Gomis

Feghouli??
Belhanda??
Maicon???
Donk???

Bize 4 transfer lazim en temizinden

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yedek forvet düşünüyorum ve aklıma Okakadan daha uygunu gelmiyor yaw,Forvet kiralasak ve Gomisin yedeği yapsak tuhaf olacak , Büyük bir isim alınsa Gomis yedek kalırsa sıkıntı olacak en uygunu Okaka gibi

İlk geleni bilmem ama ilk giden kesinlikle Belhanda olmalıdır.

Millet Rodriguesi yollama derdinde.

Onemli olan ise yaramazlari yollamak.

Ya fiko 33 yasinda bedavaya gelse istemeyecegimiz Tosici 5 milyona satali 1 hafta oldu !!!

Ben olsam baskan vaadi olarak ilk " dursun inecek ucaklar vaadediyor ama ben size kalkacak ucaklar vaadediyorum once " deyip

1. Belhanda
2. Feghouli
3. Cigerci
4. Selcuk
5. Eren
6. Ahmet

Gibileri satmak icin elimden geleni yapardim.

Tarik camdali da cami avlusuna birakirdim.

Cunku çok açık ki bizim icin iyi bir transfer doneminin anahtari fiyat/fayda orani dusuk ve maliyeti yuksek olan yukaridaki oyuncularin yollanmasindan geciyor. Rodrigues gibi sezonun anahtar oyuncusunu yollamak hic akil kari degil.

Heleki bjk nin tosici 5 e sattigi donemde !!!

Muslera - xx1xx

Mariano - Linnes - Naga - xx2xx
Maicon - Serdar - Denayer - xx3xx

Fernando - Donk
xx4xx - Tolga - xx5xx
Belhanda - xx6xx

Feghouli - Garry - Sinan - xx7xx
Gomis-xx8xx-xx9xx

1:serkan
2:aziz behich/ömer bayram/altyapı
3:kaan ayhan/altyapı
4:ndiaye
5:çolak / nuri
6:akbaba
7:emre mor/trezeguet
8:niasse/ferreyra
9:umut bozok

Bana kalsa 1 tane adam tutmam kadroda da 5 e satsak yerini 5 dolduracagimizin garantisi yok.
Epl takimlari piyasayi mahfetti
Bu sene dunyakupasi da var iyice boku cikacak piyasanin.

Cekinmeden kadroya yazabilcegimiz topcular

Muslera
Mariano/linnes
Serdar
Nagatomo
Fernando
Garry
Gomis

Feghouli??
Belhanda??
Maicon???
Donk???

Bize 4 transfer lazim en temizinden

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

benim için gelicekler değil gidecekler önemli

selçuk , tarık , eren , tolga, ahmet , carole , cavanda acilen postalanmalı 3 5 e bakılmadan

maicon , belhandaya teklif geldiği ( umudum baya düşük ) an kar zarar analizi yapılıp değerlendirilmeli.

Şöyle hem 10 numara gibi olacak orta saha ile forvet arasındaki bağlantıyı sağlayacak yeri geldiğinde de forveti çiftleyecek. Guilano ile sneijderin karşımı gibi bir şey. Bildiğiniz var mı

Beşiktaş, Emre Çolak ile prensip anlaşmasına vardı. Takımının La Liga’ya veda etmesiyle birlikte bonservis hakkı eline geçen Emre Çolak’la yapılan ilk görüşmelerde, oyuncunun 1.5 milyon Euro’luk teklife ‘Evet’ dediği öğrenildi (Vatan)

bjk bize transfer dersi veriyor !!!

Emre Çolak'ı istemek nedir abi Östersund maçı sonrasını unuttunuz mu bizim böyle adamlara ihtiyacımız yok,şu romantizmi bırakın

Emre Çolak mı. Geçti artık o günler. 20 li emre yok artık. Ayrıca östersunds maçı attığı tweetten sonra gelmesi imkansızlaştı. Karakter de önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt