Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asporda Rızayı dinliyorum adam 8-9 oyuncu gitti 2 oyuncu aldık küçülmeye gidiyoruz diyor Umut ve Donk zaten parasını alcak paralarını Galatasaray karşılamak şartıyla olabilir diyor Eren gelirse adamlar bize geçirmiş demektir. İnş. olmaz Eren

Eren ve Leiva' nın geldiğini varsayarak bu transfer nöbetinde bir forvet ve bir orta saha daha gelir inşallah.. Hala yetersiz..

Biz ereni çok çok iyi olduğu için almadık, tarık umut ve dokun maaş yükünden kurtulmak için aldık, çünkü adamlara teklif yok. Eren + Niasse bekliyorum ben ya da sinan poldi Eren dönerek oynar artık.

Lucasi izledin mi deseniz hayır ama bir oyuncu ingiltere liginde liverpool gibi bir takımda 5 seneyi geçkin oynuyorsa vazgeçilmez isimlerden biri olmuştur demektir. Lucas çok yararlı olacaktır, isimsiz kahramlardan gibi çok iş yapar gözükmez. Golu yoktur Asisti yoktur ama çok koşar defansı düzeneler vs ben o tür oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Linnesin üzerinde ısrar edilmeli en azından bir ilk devreye kadar daha genç bu oyuncular sürekli oynatmak lazım.

Geriye kalan kadromuz çok iyi, bruma satılmadığını düşünerek söylüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt