Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Donk 2 yıl 1.5 milyon eurodan 3 milyon+ umutun 1 yıllık 1.8 miyon 4.8 milyon eder Eren 1.8 milyon alsa kasımpaşaya 3 milyon çok güzel ve mantıklı bi hamle olur.. ! milyon 1. 5 milyonda ERenin normal bonservisi desek yani umut+donk+ 4 milyona kadar sıkıntı yok tabi 4 ü peşin değilde yıllara yayarsak

Patonun 3 milyona transfer olduğu günlerde Eren 2.5+2 oyuncu+o oyuncuların maaşıyla gelecek çıldıracam ya. A2'ye bile almayın Umutu 1 sene alsın o haram parayı defolsun gitsin zaten son senesi sözleşmesinde

Asporda Rızayı dinliyorum adam 8-9 oyuncu gitti 2 oyuncu aldık küçülmeye gidiyoruz diyor Umut ve Donk zaten parasını alcak paralarını Galatasaray karşılamak şartıyla olabilir diyor Eren gelirse adamlar bize geçirmiş demektir. İnş. olmaz Eren

Farkı ödesinler diyor yoksa hepsini değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bence umut ve donkun yarı paralarını biz vereceğiz ancak Fifa denetlemesi varken bence borsaya ücretleri biz karşıladık diyip düşük bonservis bildirsek daha iyi olur bence yani mesela yarısı toplam 1.6 milyon yapıyor 2.2 verceksek borsaya 600 bin euro dersek aynı mantığa gelir.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asporda Rızayı dinliyorum adam 8-9 oyuncu gitti 2 oyuncu aldık küçülmeye gidiyoruz diyor Umut ve Donk zaten parasını alcak paralarını Galatasaray karşılamak şartıyla olabilir diyor Eren gelirse adamlar bize geçirmiş demektir. İnş. olmaz Eren

Eren, Umut' un bizden aldığı kadar maaş alıyor Kasımpaşa' dan...Üste verilecek 2 milyon üzeri rakam da Donk' un iki yıllık maaşına yakın bir tutar zaten...

Bu transferin olmasını istiyorum; hem Eren iyi bir futbolcu, hem Donk ve Umut' tan kurtulmaya vesile olacak. Bu ikisinin A2 de takılıp yıllık ücretlerini almaya devam etmeleri tam bir yıkım olur.

Bir futbolcu transfer edilirken olumsuz ihtimalleri de hesaba katmadan hareket edilince böyle açmaza sürükleniyor kulüpler. Umut' un sözleşmesine kontrat uzatma maddesi konmasa, o yaşta gelmeyecekti sanki!. 6 ay sonra serbest kalacak Donk' la sonraki sezon için sözleşme yapar, masaya öyle oturulurdu ve 2.5 milyon ödemek zorunda kalınmazdı. Donk' la senelik 1 milyona anlaşılmış olsa şimdi elden çıkarmakta zorlanmazdın, beğenmiyorsa alınmazdı olur biterdi; şimdi böyle can sıkıcı bir durumda olunmazdı...

Bence Dost'u almayalım zaten eren var aynı tipte daha çok niasse ve ramos tipi bir forvet daha iyi olur ama bana kalırsa forvet alcağımıza bir tane stoper birde sağ bek almalıyız

Bursaspor 100 milyon liralık vergi borcunu 7 milyona indirmiş onuda 72 taksitte ödeyecekmiş valla devleti deniz sömürmeyen domuz mantığı var şuan her kulüpte helal olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt