Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 320 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Banega olmuyor demek.

Benim gördüğüm babel ile ilgilenmiyoruz , oyuncunun TR'ye geleceğine dair bir emare yok.

Onyekuru kiralanabilir umarım.

Belhanda ve diagne satışı beklerken son dakika feghouli satılırsa şaşırmam.

Dün Levent abi'nin verdiği duyumlar da transfer sürecinin daha olgunalşmadığını gösteriyor.Yapılan başvurular hep zor transferler bence çoğu olmaz .Temmuzdan önce oyuncu geleceğini sanmıyorum.Diagne kampa katılır.
Acı gerçekleri yüzümüze çarpan bir post olmuş hocam...

Ben şöyle söyleyeyim. Bir transferin ismi önceden çıkıyor ve taraftarlar da o oyuncu için çok heves ediyorsa o transfer olmuyor. Bu Banega transfer söylentilerinin de doğruluğu var ise bu kadar sosyal medya mesajından sonra yönetimin eli dara girmiştir.

Bonservisi olan oyuncunun takımı pazarlıkları daha sıkı yapacaktır. Oyuncu menajeri daha sıkı pazarlık yapacaktır. Rakipler araya girip daha yüksek fiyatlar vereceklerdir vs.

Hele bu söylentiler doğruysa gerçekten takım içerisinde çalışan ekibi tekrar bir gözden geçirmek gerekir. Çünkü bence bu çalışanlar basına veya duyumculara taşıdıkları haberler ile Galatasaray'ı zor durumda bırakıyorlar.

Ben şöyle söyleyeyim. Bir transferin ismi önceden çıkıyor ve taraftarlar da o oyuncu için çok heves ediyorsa o transfer olmuyor. Bu Banega transfer söylentilerinin de doğruluğu var ise bu kadar sosyal medya mesajından sonra yönetimin eli dara girmiştir.

Bonservisi olan oyuncunun takımı pazarlıkları daha sıkı yapacaktır. Oyuncu menajeri daha sıkı pazarlık yapacaktır. Rakipler araya girip daha yüksek fiyatlar vereceklerdir vs.

Hele bu söylentiler doğruysa gerçekten takım içerisinde çalışan ekibi tekrar bir gözden geçirmek gerekir. Çünkü bence bu çalışanlar basına veya duyumculara taşıdıkları haberler ile Galatasaray'ı zor durumda bırakıyorlar.
Hocam pazarlık dediğin 3 gün bilemedin 1 hafta sürer 1 ay pazarlık yapmaya kalkarsan araya başka takımların girmemesi mucize olur zaten.

Hocam pazarlık dediğin 3 gün bilemedin 1 hafta sürer 1 ay pazarlık yapmaya kalkarsan araya başka takımların girmemesi mucize olur zaten.
Bilmiyorum hiç satış işi ile uğraştın mı bu ölçeklerde ama keşke o dediğin gibi olsa benim de işlerim çok kolay olurdu o zaman. 3 Günde satış yap alım yap falan. Ne yazık ki bu pazarlık olayı hele ki söz konusu milyon eurolar ise çok uzun sürüyor. Şunu söyleyebilirsin. Sezon bitmeden görüşmelere başla bu zamana yetişmiş olsun. Ama orada da satış yapan takımın olumsuz tutumu ortaya çıkıyor. Transfer sezonunda daha fazla talip olacağını düşündükleri için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt