Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 322 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yerli kadro için ömer toprak düşünülmeli bence dortmund üçe beşe bakmaz makul ücret olursa nuride olur

Şu yerli kadro yeter bize

Serkan
Şener Ömer Semih Emre
Salih Nuri
Mor Akbaba Kenan
Mevlüt

Gayet yeterli kulübe olur çok maliyetli olmaz ömer nuri emre mor akbaba Mevlüt kenan gibi skora etki edicek adamlarda olur

11 tane ne vereceği belirsiz oyuncu.. Şu listeden uygun maliyetle olursa bir tek emre ve kenanı isterim takımda.

Bilmiyorum hiç satış işi ile uğraştın mı bu ölçeklerde ama keşke o dediğin gibi olsa benim de işlerim çok kolay olurdu o zaman. 3 Günde satış yap alım yap falan. Ne yazık ki bu pazarlık olayı hele ki söz konusu milyon eurolar ise çok uzun sürüyor. Şunu söyleyebilirsin. Sezon bitmeden görüşmelere başla bu zamana yetişmiş olsun. Ama orada da satış yapan takımın olumsuz tutumu ortaya çıkıyor. Transfer sezonunda daha fazla talip olacağını düşündükleri için.
15 yıllık esnaflık tecrübem yeterlidir diye düşünüyorum.Tabi ki her oyuncu için aynı durum söz konusu olmaz.Ancak Banega gibi yıldız oyuncularda süreç uzadıkça transfer zorlaşır.Üstelik Telaffuz edilen bonservis değeri 5 büyük ligin vasat takımları için çerez parası.

Yerli kadro için ömer toprak düşünülmeli bence dortmund üçe beşe bakmaz makul ücret olursa nuride olur

Şu yerli kadro yeter bize

Serkan
Şener Ömer Semih Emre
Salih Nuri
Mor Akbaba Kenan
Mevlüt

Gayet yeterli kulübe olur çok maliyetli olmaz ömer nuri emre mor akbaba Mevlüt kenan gibi skora etki edicek adamlarda olur
Mor ve Mevlütü bu formayla görmeyi nasıl kaldırıyosun usta

Kenan
Jimmy
Kaan
Şener

Ve sınırda yerli sayılacaksa Muriç alınmalı.

Yunus, Atalay, Mustafa , Ali Yavuz gibi isimler de artık daha çok rotasyona dahil olup kendini geliştirmeli.

Ondan sonra görürüm ben diğerlerini.

15 yıllık esnaflık tecrübem yeterlidir diye düşünüyorum.Tabi ki her oyuncu için aynı durum söz konusu olmaz.Ancak Banega gibi yıldız oyuncularda süreç uzadıkça transfer zorlaşır.Üstelik Telaffuz edilen bonservis değeri 5 büyük ligin vasat takımları için çerez parası.
Esnaflık tecrübene lafım olmaz. İşte sıkıntı da orada 5 büyük ligin takımları için çerez parası olduğundan Galatasaray ismi ile fiyat arttırmaya da çalışıyor olabilirler o liglerdeki ilgilenen takımlar için. En son Alan'da yaşadık biz bu sorunu. Gündemde kaldıkça takımı da menajeri de işin amiyane tabirle cılkını çıkardılar. En sonunda da onca olumlu gelişme haberi sonrası transfer yattı. Söylemek istediğim bu tip işlerin biraz sessiz sedasız çözülmesi gerekliliği.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt