Transfer Nöbeti (Arşiv 10) - Sayfa 484 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Hakan çok iyidir demiyorum.ama yerli sınırlaması olduğu için ve mevkisinde alabilceğimiz tek bir yerli olmadığı için kullanılmalı diyorum.Hakan geçen senede uçmuyordu niye kimse sesini çıkarmıyodu çünkü takım bu sene kötü.kötü olduğu zamanda birilerine hesap çıkar bizim takımdada bu Hakan.bu sene ebuoe de çok kötü bence.en az hakan kadar kötü oynuyor(futbolculuğuna lafım yok)ama kimseden ebuoe ye ses çıkmıyor. malesef bu işler böyle

Hakan Balta'nın yaptığı işe saygısı olduğuna da inanmıyorum yalnız fosur fosur sigara içiyor adam...

Hayır tamam çok süper bir sol bek olursun dünya starı bir futbolcu olursun içersin eyvallah ama böyle performans sergileyipte üstüne sigara içerken yakalanırsan olmaz

AMK, Vatan baya ciddi gözüküyor. Saatler-koltuklar-isimler-rakamlar bukadar uyduramazlar diye düsünüyorum.

AMK Sneijder'i falan da duyurmustu borsaya bildirilmeden.

Yani sonuc olarak;

Didier Drogba ve Kolo Toure hayirli olsun. Kisa vadede ikisi de isimizi görür.

Transfer sezonunun kapanmasina 5 gün kala baska alternatiflerimizin oldugunu düsünmüyorum.

AMK, Vatan baya ciddi gözüküyor. Saatler-koltuklar-isimler-rakamlar bukadar uyduramazlar diye düsünüyorum.

Yani sonuc olarak;

Transfer sezonunun kapanmasina 5 gün kala baska alternatiflerimizin oldugunu düsünmüyorum.

Kısa vade de gerçekten çok yararlı isimler fakat İnşallah gelir gelmez takıma uyum ve yarar sağlamaya başlarlar ek olarak ; bu oyuncular ile bağımızı ne zaman koparacağımız da çok önemli yaş olarak olsun maaş olarak olsun büyük kararlar , yararları olacağı şüphesiz fakat ne kadar takımda tutulacaklar bu konu önemli doğru zaman geldiğinde teşekkür edilmeli :)

Yani sonuc olarak;

AMK bizim takıma en yakın spor kaynağı olsa gerek. Adamların haberlerinin %90'ı biziz. Spor piyasasında bizden yana olan tek gazete herhalde, birazda Habertürk var. Geriye kalanların alayı şikeci.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt