Transfer Nöbeti (Arşiv 10) - Sayfa 482 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Hakan Balta Türkiye ligini bile kaldıramayacak kadar kötü oyuncu..

Ve kötü profesyonel..

Artı Galatasaraylı değil..

Fatih hoca böyle bir şeyi baştan düşünmedi anlaşma noktasına gelinince bunu söyledi dioyursunuz yani ilginç

Drogbayla belli noktaya gelirsin dersin ki hocam istiyor musun?

Hoca der istemiyorum ya da istiyorum ona göre hareket edersin transfere sayılı zaman kala bu tür sürprizler yapılabilir..

Yani gene hocanın insiyatifinde olabilir..

tapatalk Iphone da parali, bunun parasiz versiyonu yok mu, veya herhangi bi yerde parasiz indirebilirmiyim telefonuma?

Hangi takımlı olduğu o kadar önemli değil ama H.Balta'yı izleyeceğime, Yekta veya Engin'i izlerim en azından ölümüne oynuyorlar

Başarının formulü yerli transfer için söylüyorum tuttuğu takımda oynaması her zaman avantajdır..

Ben Selçuk İnan'ın neden bu kadar ekstra oynadığını Galatasaraylı oluşuna bağlıyorum..

Ekstra motivasyon Yekta'nın Kasımpaşa'da canını dişine takarak oynadığını görmedim ofansif ortasaha şeklindeydi..

Mesela Hakan Balta öyle bir adam ki Dünya yansa umrunda değil..

O yüzden durduğu zarar sahada..

552498_490821484297429_626866618_n.jpg

Hakan Balta Türkiye ligini bile kaldıramayacak kadar kötü oyuncu..

Ve kötü profesyonel..

Artı Galatasaraylı değil..

tabi geri kalan tüm futbolcular Galatasaraylı ya.adamın yeteneğine bişey diyemem ama sahada herzaman elinden geleni yapmıştır.bence kullanılmasıda gerekir.şuan ligte H. Baltadan iyi yerli olarak kim varki?.bazı taraftarlarımız bir futbolcu biraz tökezlese hemen üstüne gidiyor. Heleki şu Bam muhabbetinin içine Ayhanı almanıza inanamıyorum

Hissedecek abi bir adam oynadığı takımı..

O forma için atacak kalbi..

Semih'i niye seviyorum da Emre Çolak'ı sevmiyorum..

Çünkü biri gerçekten herşeyin farkında Galatasaray'da oynamanın ne kadar gurur verici olduğunun,sürekli kendini geliştirmesi gerektiğine inanan ve Galatasaray'da efsane olmak istiyorum diyen bir kardeşimiz..

Diğeri ise elinde twit takılıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt