Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Transfer Nöbeti

Yaş ilerledikçe,futbolcunun sözleşmesindeki yıllığı arttıran beyine burdan selam gönderiyorum.umut zaten 30 yaşında.bu adam 33 yaşında şimdiki aldığı ücretin 200-300 bin euro fazlasını nasıl alıyor hayret ediyorum.bu nasıl bir mantıktır ?

Oyuncuyu razi etmek mantiği

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cevap: Transfer Nöbeti

Nevzat Dindar ‏@nevzatdindar

GS transferde butun detaylar belli oldu..Melo bitiyor, Bruma sirada..,,,,,/brumaaaa gelsin dertler bitsin :b5:

Arkadaşlar takılmışsınız bonservise vs.,neden Melo alınmıyor üçe beşe bakmadan diyorsunuz.Size farklı bir açıdan anlatmak isterim diyelim ki bir araba alacaksınız ikinci el adam 20 bin istiyor ama bakıyorsunuz araba 3 yıldır satılmıyor bu fiyata ve duyumlarınıza göre tek alıcı da sizsiniz çünkü çok benzin yaktığı için,servisi pahalı olduğu için vs. bu fiyata alabilecek olanlarda yanaşmıyor ,ne yaparsınız ? Ben olsam bekler fiyatının düşmesi için sahibine baskı kurarım olay bu ,bir iki yerde kaıklandık diye sürekli kazıklanmanında anlamı yok, bu benim görüşüm tabi.

Cevap: Ynt: Transfer Nöbeti

Nevzat Dindar ‏@nevzatdindar 55s

GS transferde butun detaylar belli oldu..Melo bitiyor, Bruma sirada

Melo ve Bruma gelsin transferler bitsin

Umut transferi transfer hamlesi değil zaten olması gerekendi. Hamle geçen seneye göre bir fark yaratacak kişidir. Şu an Ched haricinde kimse yok. Erman zaten yedeğe transfer. Yani geçen seneden daha kötüyüz. Ayrıca takımın yaş ortalaması 1 arttı. Bu inanılmaz bir olaydır Avrupa takımlarında. Yaş ortalaması 1 artınca onu mutlaka kompanse edecek hamle yapar adamlar. TÜPÇÜ sağolsun tüm dengeleri mahvetti.

>Liverpool are ready to approach Bayern Munich to discuss a deal for winger Xherdan Shaqiri, 21.

:sad007:

2115339_FULL-LND.jpg

Bruma tam biz vizyon transferi olur ama yabanci sınırı bu tarz transferlere izin vermiyor. Diyelim brumayi aldik. Hangi yabanci kardeşimizi tribüne yollariz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt