Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 669 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi bizde ne yapacağımızı şaşırdık onlar gibi komisyon Peşinde değil en azından arma için bişiler yapmaya çalışıyoruz Kafayı yiyecem evde kaç gündür :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sallayin gitsin brolar.

Uzulunce de elimize birsey gecmiyor.

Bu yil tum sezon zaten kanser olucaz.

Bari su sezon bitimi tatilinde biz de dinlenelim :)

Bunlardan bir bok olmaz.anladik artik.

Sana samimi soyluyorum.konopa teklifimiz bile yoktur eminim ben.

Velevki var diyelim.aldik diyelim.

Eger konopu alsin bu cuneyt.her platformda ondan ozur dilemeyen adidir.bu kadar eminim yani.

Onun icin umutlanmayin.sonra da uzulmeyin.bosverin.

Bruma henüz 20 yaşında. Ümidi kesmek için gayet erken bir yaş.

Üstüne ağır bir sakatlıktan da döndü.

Mental sorunları olduğu belli bitiricilikte de sıkıntısı var.

Fakat iyi bir sezon başı kampıyla bunları atlatabilir.

hocam kendi 20 yasında ama futbol bilgisi 15 yasında bir oyuncu kadar bile değil. bir oyuncunun tercihleri hepmi yanlıs olur ? bitiricilik önemli değil. oyuna aklını koyamıyor. ben bu eksikliğini geliştirebiliceğini hiç sanmıyorum

Forumumuzda Önüne Gelenin eleştirdiği Fatih Terim Kalsaydı Takımda Brumaya Scout Pirini yaptıracağı antremanlarla ve Fatih Terimin serbest oynatması+aşılayacağı güvenle çok farklı oyuncu olurdu bruma
Terim varken uçuyordu zaten Bruma

Mancini geldikten sonra korkak tavuk gibi oldu

Oynatılmadı hiç kendini ona kanıtlamak için kıytırık kupa maçında kendini zorladı sakatlandı

Bruma'nın bu hale gelmesinde ki temel etmenler Mancini+Yabancı sınırı+ Yaşadığı sakatlık

Ama kendisi de tembel ve çok duygusal

Mental anlamda ağır boşlukta çocuk

İlk 2 maçı ve Real maçında yaptıkları boş oyuncu olmadığının kanıtı

Normal bir takımda 2 yılda inanılmaz üzerine koyabilirdi biz de tamamen geriye gitti.

Siz ne zaman gordunuz haziran ayinda 2 yabanci ile birden anlastigimizi... Biz bu aylarda ne zaman transfer yapmisiz ki... Kampa yetişsin opun basiniza koyun...

Terim varken uçuyordu zaten Bruma

Mancini geldikten sonra korkak tavuk gibi oldu

Oynatılmadı hiç kendini ona kanıtlamak için kıytırık kupa maçında kendini zorladı sakatlandı

Bruma'nın bu hale gelmesinde ki temel etmenler Mancini+Yabancı sınırı+ Yaşadığı sakatlık

Ama kendisi de tembel ve çok duygusal

Mental anlamda ağır boşlukta çocuk

İlk 2 maçı ve Real maçında yaptıkları boş oyuncu olmadığının kanıtı

Normal bir takımda 2 yılda inanılmaz üzerine koyabilirdi biz de tamamen geriye gitti.

Ben bizimkilerin yerine olsam üste parar verir Borussia Dortmunta kiralamaya çalışırım brumayı yada portoya ama 1 senelik değil 2 senelik kiralıcaksın ondan sonra nasıl bir oyuncu oluyor hep beraber izleriz

Transfer ve maaş bütcemiz toplam ne kadar acaba ?
Bunu açıklasalar baride ona göre tepki ve saire verir taraftar belkide
Yönetim bile bilmiyordur bütçeyi herhalde

Dostum ben de en az senin kadar istedim yıldız olmasını ama bu adamdan hiç bir şey olmaz boşa umut bağlamayın,SSL'de ondan iyi kanat oynayan yabancılar var düşün geçirdikleri kazığı bize..

o konuda hemfikiriz ama sakatlıktan sonra çok geriye gittiği de gerçek , bu sezon oynadığı maçlarda neler yazdım da şimdi şampiyon olduk bi umut konuşuyoruz öyle , kimseyi alacağımız yok :D

Sallayin gitsin brolar.

Uzulunce de elimize birsey gecmiyor.

Bu yil tum sezon zaten kanser olucaz.

Bari su sezon bitimi tatilinde biz de dinlenelim :)

Bunlardan bir bok olmaz.anladik artik.

Sana samimi soyluyorum.konopa teklifimiz bile yoktur eminim ben.

Velevki var diyelim.aldik diyelim.

Eger konopu alsin bu cuneyt.her platformda ondan ozur dilemeyen adidir.bu kadar eminim yani.

Onun icin umutlanmayin.sonra da uzulmeyin.bosverin.

Kendi kuyularını kazıyorlar abi bu iş böyle bi halt beceremezlerse ilk 5 haftada bu taraftar o stata çıkaracak yüz bırakmaz onlarda. Neyse sabredelim bekleyelim. Adamlar çifte Kupa'yı bile unutturdu bu kadar çabuk rekor herhalde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt