Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 448 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlar yalan makinesi gibi ya. Modeste meselesi de yalan. Buyuk ihtimal imza parasinda anlasamadilar.
"Büyük ihtimal" demen bile iyi niyetinden renktaşım. Menajeri açıkladı zaten ücrette anlaşamadık diye. Hocayı da fifa diye kandırmış olabilirler(üzülerek söylüyorum Koca Galatasaray Başkanı ve ikinci Başkanı iki forvet alacağız yalanı altında kaldı)

şimdi forvet alınmadı tamam,sövmekte haklısınız ama alınan forvetin sampiyonlar liginde ne kadar gol atacagını sanıyodunuz ki siz? : )burak gibi mi cıkacak herkes?2013ü mü yaşıycaktık yani?8 gol mü atacaktı alacagımız forvet?oyuna katkısı olacaktı alınan forvetin ama forvet alınmadı diye gol atamıycaz,tur gitti diye bişey yok.lokomotiv moskova,porto ve shalke öyle iyi savunmaya sahip değiller.

şimdi forvet alınmadı tamam,sövmekte haklısınız ama alınan forvetin sampiyonlar liginde ne kadar gol atacagını sanıyodunuz ki siz? : )burak gibi mi cıkacak herkes?2013ü mü yaşıycaktık yani?8 gol mü atacaktı alacagımız forvet?oyuna katkısı olacaktı alınan forvetin ama forvet alınmadı diye gol atamıycaz,tur gitti diye bişey yok.lokomotiv moskova,porto ve shalke öyle iyi savunmaya sahip değiller.

Lig ve clyi ayri düşünmüyorum ben. Forvet sadece gol icin yok ki. Stoperleri kendine ceker alan acar ne bileyim duvar olur.

yönetimde bikaç değişiklik olacaktır diye düşünüyorum.bilhassa transfer mevzusunda.fena işler yapmıyolar ama forvet konusunda agır sıctılar.şampiyonlar ligi için ben ümitsiz değilim.orda onyekuru,rodrgiues falan cıkar sahneye zaten.burak gibi 8 gol atmasını bekleyemeyiz kimsenin,o bi seferdi.
Sergen yanlış düşünüyorsun kardeşim. Buradaki çoğu kişi forvet gol atsın diye istemiyor. Forvet demek karşı alana oyunu yıkabilmek demek. Ali Sami Yende rakip geriye çekilmezse eren ile baskıyı oluşturamazsın. Adam Kasımpaşadayken hava topunu kimseye bırakmazdı bize geldi tırt. Deplasmanda ise her türlü s.çt.k.

Şu an takimin en kritik oyuncusu onyekuru oldu. Onyekuru patlama yapabilir. Sampiyonlar liginde forvet oynayabilecek tek oyuncumuz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son olarak FFP transfer yapılmasını engelleyen kısıtlar değil, doğru yapılanma ve doğru transferler yapılması için bir kılavuzdur. Bu sınırlar içerisinde transfer yapmak da yöneticilerin görevidir. Ara transfer döneminde hatalardan ders alarak gereken eksiklikler tamamlanmalıdır.

sabretmeyi seçmişler

Bu ayar onlara yeter. Başarısız sonuçlarda homurdanmalar başlar. Bunlar Dursun gibi değil daha erken seçim kararı alınabilir.

Devre arası forvet almazlarsa bence kesin seçime gidilir.

Sergen yanlış düşünüyorsun kardeşim. Buradaki çoğu kişi forvet gol atsın diye istemiyor. Forvet demek karşı alana oyunu yıkabilmek demek. Ali Sami Yende rakip geriye çekilmezse eren ile baskıyı oluşturamazsın. Adam Kasımpaşadayken hava topunu kimseye bırakmazdı bize geldi tırt. Deplasmanda ise her türlü s.çt.k.
o yüzden ali yavuz diyorum abi,herseye ragmen sinan diyorum

Arkadaşlar ben açıkçası muğdattan ümitliyim, eren kötü bir forvet değil, ama galatasarayın isteklerini karşılayacak kapasiteye sahip değildir. Muğdat en azından dinamizine sahip birisidir

Bir santraforun varlık amacı sadece gol atmak değildir, oyuna etkisi ve katkısı da sadece attığı golle ölçülemez. Santrforsuzluk, istisnai haller dışında, özellikle oyunu rakip yarı sahada oynamak isteyenlerin takımın oyun kalitesini, baskı kurabilme becerisini, hücum zenginliğini, yerine oynayan oyuncunun attığından bağımsız toplam gol sayısını bir hayli etkiler. Örneğin Burak'ın baya gol atmasına rağmen pek de beğenilmemesinin nedeni oyuna katkısının azlığıdır, hatta saydığım bakımlardan negatif etki etmesidir.

Portimonense (ilk kez duyuyorum, Portekiz takimiymis) jackson martinezi bir yilligina kiralamis. Bunu biz niye yapmadik yav, nasil akil edemediler.

Bir santraforun varlık amacı sadece gol atmak değildir, oyuna etkisi ve katkısı da sadece attığı golle ölçülemez. Santrforsuzluk, istisnai haller dışında, özellikle oyunu rakip yarı sahada oynamak isteyenlerin takımın oyun kalitesini, baskı kurabilme becerisini, hücum zenginliğini, yerine oynayan oyuncunun attığından bağımsız toplam gol sayısını bir hayli etkiler. Örneğin Burak'ın baya gol atmasına rağmen pek de beğenilmemesinin nedeni oyuna katkısının azlığıdır, hatta saydığım bakımlardan negatif etki etmesidir.
ben de bunu kastettim aslında ,fatih hoca işini bilir.onyekurudan yaratır gerekirse forveti.önemli olan önde oynayan oyuncunun takımı oynatabilmesi,kim olursa olsun

lokomotiv moskova maçının tarihi iyiymiş.saati de güzel.o akşam sevinmek mümkün görünüyor.ama fazla havaya girmeyin de maç sonu nazar degmesin takıma : )

kura saatinde oldugu gibi şanslıyız.beni tek düşündüren ani bi gol ya da fırsatları harcamak.hatalar olabilir gibi ama galibiyet büyük ihtimal.çok pozisyona gireceğiz o maçta.

L. Moskova ve Shalke 04 ü içerde yenersek Porto deplasmanından da 1 puan koparırsak 7 puan yapıyor.

L. Moskova deplasmanı malum Rusya soğuk olacak orada kaybederiz. Shalke 04 deplasmanında da kaybederiz.

Son maç içerde Porto ile kazanırsak gruptan çıkarız.

En ideal kadro bu şuan için. Onyekuru yu mutlaka Eren in yanına forvete atmalıyız.

Eren top tutabilir ve indirebilirse Onyekuru ya pozisyon hazırlayabilir. Rodrigues de sola geçer Feghouli sağ kanada.

2i9pdgw.png

İşte gerçek Galatasaraylılar. Transfer olmadı diye başladılar satmaya. Onu hoca hazretleri Alanya çöpüne 4m verirken düşünecektiniz. Yönetim para yok diyor, hoca efendi alanya'ya 4m hibe ediyor. Kendi kaşındı.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt