Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 450 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neresinden bakarsan bak rezalet.
Hem Eren'in iyi bir sezon geçirmesine hem de hocanın şapkadan tavşan çıkarmasına bakacağız.
Sizin gibi yöneticilerin ABV :mad::mad::mad:

Bu oyunun adi FUTBOL.

Kazanmak icin ilk sart GOL atmak, gol önlemek, top yormak degil.

Rahat ve bol gol atmak icin de kaliteli GOLCÜ lazim GOLCÜ!

Hem bizim taraftarlarin ve hocanin morali bozuldu, hem de rakiplerine moral ve umit verdin. Tek bir oyuncu lan tek bir oyuncu 3 ay boyunca ne halt yediniz ACIKLAMA BEKLIYORUZ!!!

Demeki yerli sol bek forvetden önemliymis. Allah askina kim bilir kac tane futbolcu elde kaldi icin külübleri elinden cikarabilmek icin kiralik bedeli dahi istememistir. Sirf yillik maasindan kurtulmak icin böyle birtane adam dahi bulamadinizmi? Ozaman kusura bakmayin siz isinizi ciddiye almamsiniz veya tamamen menajerlere güvenip patladiniz

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nisan ayında yeni yönetim gelmeli istersek Cl'de üst tura çıkalım istersen 20 puan farkla şampiyon ol. Bu yönetim için fikrim değişmeyecek daha fazla zarar vermeden bırakmasını bilmeliler.

Kaleci yedeği yok
Stoper yedeği yok
Forvet yok

İnanılır gibi değil.

Tek güvencemiz Fatih Terim.

Yönetimin de iş bitiremez, beceri yoksunu olduğunu görmüş olduk.

Eren yerinde Gomis olsaydı tek forvet şeklinde bu tepkiler olmazdı. daha durun bu baslangıc. gomis in gönderilmesi için teneke baglayanların listesini alayim şimdi. göndermem gereken kınalar var.
noldu yani gitti de? eren kütüğüne kaldık, zamanında umut'a forvet hattını bıraktığımızda da aynı hatayı yapmıştık. akıllanmayız biz.
durum kötü giderse yarı sezona kadar alım/satım dengesini dahi bozar bu yönetim. sonra gelsin cezalar.

şuan terim'i sakinleştiren de albayrak'tır. yapamadık, edemedik hocam affet diyordur.

Eren yerinde Gomis olsaydı tek forvet şeklinde bu tepkiler olmazdı. daha durun bu baslangıc. gomis in gönderilmesi için teneke baglayanların listesini alayim şimdi. göndermem gereken kınalar var.
noldu yani gitti de? eren kütüğüne kaldık, zamanında umut'a forvet hattını bıraktığımızda da aynı hatayı yapmıştık. akıllanmayız biz.
durum kötü giderse yarı sezona kadar alım/satım dengesini dahi bozar bu yönetim. sonra gelsin cezalar.

şuan terim'i sakinleştiren de albayrak'tır. yapamadık, edemedik hocam affet diyordur.
Hemde nasıl aģlıyodur
Hozam yeminle kalp krizi gecirecegim
Sabret hozam devre arası alacağız

Mesele Gomis'in gitmesi değil, mesele yönetimin o boşluğun dolacağına inanmış olması. Ve kamuoyunu inandırmış olması.

Transfer yapılmayınca da aldatmış oldular herkesi.

Yoksa oyuncu gider.. Gider ama yerine başkası gelir.
Örneğin diğer tarafta Talisca gitti, Adem Ljajic geldi.

normal sartlarda iyisini almadan gönderilmez oyuncular. transfer dediğin şey oyuncu havasını beğenmez memleketin masadan kalkar. bu şekilde ilerliyor bu işler. everton elinde 4 forvet bulunduruyor, bi tanesini bile satmaya yönelmiyor. biz elimizdeki as forveti satıp amatör oyuncusu eren'e kaldık. inanılacak gibi değil gercekten.
forvetsiz bir sezonda neler yapacağız merak ile bekliyorum.
gomisli bir forvet hattı acık ara götürürdü bu ligi. şimdi rakipleri ortak ettik şampiyonluğa. sene sonu şampiyon olamazsa kıyamet kopar bu takımda.

iyi ki dediğimiz tek sey var. inanıyor ve güveniyoruz. dursun çapsızının tek başarısı. şu saatten sonra şu şöyle olsaydı bu böyle olsaydı demeyi bırakmalı, en azından devreye kadar çatlak ses çıkmadan takımı ve hocayı desteklememiz lazım.

211220172315526838895.jpg

Mesele Gomis'in gitmesi değil, mesele yönetimin o boşluğun dolacağına inanmış olması. Ve kamuoyunu inandırmış olması.

Transfer yapılmayınca da aldatmış oldular herkesi.

Yoksa oyuncu gider.. Gider ama yerine başkası gelir.
Örneğin diğer tarafta Talisca gitti, Adem Ljajic geldi.
diyorum ya ilk al sonra sat madem. transfer yapmak günümüz sartlarında cidden zor iş. bjk ve fener iyi fiyatlara satıs yaptı ondan alıyorlar da bizde satım yok. uefa tepemizde, kur zaten nirvana yapmıs. normal yani.
ben hak vermiyor değilim. terim istediyse gomis'in gitmesini bişey demem ama taraftarın payı varsa bunda(ki öyle hissediyorum) büyük yanlış oldu.

Hala Gomis'i gönderenlere laf çakıyorsunuz aklınız sıra. Arkadaş adamlar çıkıp 1 değil tam 2 forvet alıcaz dediler adı geçen isimler üst düzey isimleri biz nerden bileceğiz yalan söylediklerini gelmiş suçu bize atıyorsunuz birde hasta mısınız siz ? Bitmedi boş muhabbetleriniz vallahi ya.

Bu sene takımdan beklentileri düsük tutalım
Forvetsiz sampiyon olan takım ben henüz rastlamadım
Atanın yoksa zor o iş

Iyi giden sezonun nasıl icine sıcılır cok güzel örneği
El birliğiyle feneri diriltme sezonu olacak sanırım

Gecen sene bjk cenk'i sattı halleri ortada. Ne kadar top yaparsan yap iyi oynarsan oyna o topu kaleye sokacak adam yoksa sampiyon filan olamıyosun.

Elimizden kayan bir sampiyonluk insan ister istemez üzülüyo. Şu kulübü satın gitsin yeter artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt