Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 460 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nefes alan her santrafora fittim ben şahsen. İsimlere takılacak durum yoktu şuan için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burda kimse istemediyse banane?

Ayrıca sakatlık açısından Eren çok mu garanti? Her yere düşüşünde yarım saat kıvranan adam. Eren bir yan falan bassın, 2-3 hafta kaçırır yine. Sonra kabız gibi kıvranan takım oluruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
eren 3 sene boyunca pek sakatlık yaşamamamış.dün biri yazmıştı bakıp.ayrıca forumun geneli istemiyodu,sonra birden sakhoyu bile alamadık diyenler oldu.o yüzden dedim.neyse

rizeden samudio ve osmanlıdan aminu omar alınabilirdi,yani bu kadar dardaydık madem.yaşları da genc ayrıca ve yetenekliler.devre arası rizenin kapısı çalınır mutlaka.

İşte bize boyle adamlar lazım. Bu renklere gönülden baglı, yetenekli, karakterli.. Helal olsun. Hoşgeldin aslanparcası
nintchdbpict0003848810531.jpg

Rafael Leao, Sporting'in alt yapisindan cikan yeni bir wonderkid, taraftarin tesisleri basmasindan sonra Carvalho, Rui Patricio gibi sozlesmesini tek tarafli feshetti ve Lille'e transfer oldu. Bizim scout ekibi ne boka yariyor? Son 10 yilda kac tane genc yetenek kazandirdiniz? Bruma, Telles, baska? Carole cop cikti. Sinan ayni bjk'li Oguzhan gibi yillar gecse de bir tik uzerine koyamadi.

Feghouli, Belhanda, Maicon, Mariano, Fernando, Nagatomo, Ndiaye, Gomis, kalitelerine lafim yok ama insan son 2 sene de hic mi 1 tane genc yetenek takima kazandirmaz?

Yazik. Hic bir zaman avrupa'daki takimlar gibi yonetilmeyecegiz ben buna uzuluyorum. Belcika, portekiz ve hollanda ligindeki takimlar paralari genc oyunculara basiyorlar, parlatip buyuk paralara satiyorlar.

Ndidi, Milinkovic Savic, Bailey, Lozano, Davinson Sanchez, David Neres, Lindelof, say say bitmez

Almanya ligindeki takimlar da son 2 yildir fransa ligine yoneliyorlar, adamlar bizim gordugumuz ve scout ekibinin goremedigi altini gordu.
Cok guzel yazmışsın renkdaş.. Bu Emre Utkucan denen dallamadan acilen kurtulmalıyız. Uzun yıllardır bu kulubun ekmeğini yiyor ama hiçbir basarısını göremedik.

Hadi alamadık forvet en azından alt yapıdan 1-2 genç süre alsa skoru garantilediğimiz ve kupa maçlarında.
Hadi alamadık forvet en azından alt yapıdan 1-2 genç süre alsa skoru garantilediğimiz ve kupa maçlarında.
takimin gerisi cok iyi eger alt yapidaki oyunucu riske girmeye degerse dogrudanda oynatirim.
hizli savunmanin arkasina sarkabilen oyuncu.
en iyi örnek monaco mbappe, verdiler sansi adam degerlendirdi.

Beşiktaş'ta Talisca gitti, Fener desen Comoli ve Cocu Ali Koç'u kazıklamaktan başka bir şey yapmıyorlar, Aykut kalsa daha iyi giderlerdi. Biz bu ortamda santrforsuz kadro kuracağımıza geçen seneki kadroyu koruyup hiç transfer yapmasaydık şampiyon olma ihtimalimiz şu ankinden daha yüksek olurdu. Böyle mal bir transfer sezonu geçirdik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt