Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 459 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L. Moskova TV sunucusu Elizaveta Belyaeva: “Galatasaray bizi çekerek başına bela aldı. Kolay lokma değiliz.”

DmAenVgXcAA5pOS.jpg

2 forvet ve 1 stopere kusursuz bir transfer dönemi olacaktı ama rezalet bir dönem oldu. En son 2015 yazında son gün Melo ve Telles'i gönderip yerine aldıkları Kevin'ın da lisansının çıkmamasıyla ortada kaldığımızda kötü durumdaydık.

O sene de CL vardı ve Bilal-Jem ikilisi ile Atletico Madrid deplasmanına gittik. Bir benzeri forvette olacak gibi.

En kötü olmasa da en salakça transfer dönemini geçirdik.
Takımda santrfor yokken, sol bek, orta saha, kanat ve 10 numara aldık.
Santrfor almadan bunlar hiçbir boka yaramaz.
Şampiyonluk ihtimalimiz geçen seneden çok daha düşük.
CL'yi unutun zaten, işimiz mucizelere bağlı.

yönetim bu transfer dönemi fatih hocaya ve takıma ihanet eder gibi forvet almadı evet.çok hatalılar ama önce bi gidişatı görelim.bu yönetim şanslı da,eger ali yavuz vs biri cıkarsa ön plana iyiki forvet almadık gibi saçma laflar da cıkabilir insanlardan.devre arasına kadar bakalım idare edebilicez mi ve devre arası dogru transferler gelecek mi bakalım..

istifadan çok,yönetime yeni isimler katılmalı ve görev değişimi olmalı.baktık olmuyo,hatalar devam ediyor,sonra ilk iş iyi adaylar cıkarmak ve basta ultraslan olmak üzere destek vermek olur.

Son düzenleme:
malik u21 kadrosunda,u21 a takımla beraber gitti büyük ihtimal.malik şu an ilk 11de bile çıkmıyo u 21de.fiziken hazır olursa belki.

Arkadaşım sen "taraftarlar ikiye bölündü, bu taraflardan biri 'elde para yok, neyle forvet alsınlar?' diyerek yönetimi savunuyor" demedin mi? Sonra iki taraf da haklı demedin mi? Ben de diyorum o dediğin savunmayı yapan taraf dibine kadar haksız. Bu bahane yönetimi aklamıyor çünkü. Biri yönetimi savunuyorsa yönetimin düşünmesi gereken şeyleri dikkate alarak savunması gerekmiyor mu? Ne alaka yani taraftar penceresi bilmemne? Konumuz yönetimi savunanların haksız olması. Haksızlar çünkü yönetim transfer planlamasını en hafif tabirle eline yüzüne bulaştırdı ve en gerekli, en öncelikli olması gereken hamleyi YA-PA-MA-DI. Yönetim haksız, onu savunanlar da haksız, Bu kadar. Tartışmaya kapalı.
Ne alakası var. Para konusunda gerçekten kısıtlı bir transfer dönemi geçirdik. Beceriksiz olmaları farklı, parasal konuda kısıtlı olmaları farklı bir konu. Transferde becerikli davranamadılar diye, gerçekleri görmezden mi gelelim ? En basitinden daha önceki transfer dönemleri ile karşılaştıralım şartlar aynı mı ? Değil. Beceriksizlik başka bir şey. Bu kadar basit.

Bu sezon turk futbolu icin onemli , bence ffp ciddiyetinin onemsendigi , buna ragmen 3 buyugun de cok dogru isler yaptigi bir sezon basi oldu

Santrfor haric , nagatomo , onyekuru , emre ve ndiaye , hem ihtiyac , hem maliyet olarak 4/4 luk . Diger 3 oyuncu ise dusuk maliyet ve yedek rotasyonu

Bjk karius riskine girdi , bence basarili olamayacak ama yine de ljaic de iyi cikarsa nokta transferler yapti , tabi ligi sarsan talisca mutlaka buyuk kayip , 10 verip alamadiklari aboubakar da hatali bir kacirmaydi , 20+ a cenk i satip o parayi negredoya gomduler , oysa uyumu kanitlanmis abou da opsiyonu kullanmak daha akillicaydi .

Fb ise bu kez 2 buyuk satis ile butce acip neredeyse bir takim kuracak kadar adam aldi , daha elifler filan da yeni transfer sayilir aslinda , bu riski almak zorundalardi ama gecikmis olmalari 6 puan ve CL den etti

3 takima da kolay kuralar cikmasi , aptalca paralar vermemeleri ve artik satmayi da becermeleri , zoraki ama olumlu gelismeler ulke icin

Abi Alanya Cisse’yi, Bursa Sakho’yu falan alıyor. Biz kimseyi alamıyoruz.

Tek kelimeyle, RE-ZA-LET !!!

Beceriksizlikten bağla bir şey değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sakhoyu istemedi burda kimse.ayrıca sakho ve papis cissenin fiziki durumları nasıl bilinmiyo.riskli transferler

Burda kimse istemediyse banane?

Ayrıca sakatlık açısından Eren çok mu garanti? Her yere düşüşünde yarım saat kıvranan adam. Eren bir yan falan bassın, 2-3 hafta kaçırır yine. Sonra kabız gibi kıvranan takım oluruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt