Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız hocaya ve yönetime saldırmak isteyenler görüyorum sarı üye parçalı üye felan bunların kuş olduğuna eminim forvette gelecek kadro kurulacak daha neyin artistliği

kalecİ: muslera (ismail çipe)
sağ bek: mariano (linnes)
sol bek: nagatomo ( )
stoper: maicon ( )
stoper: serdar (ahmet)
ön libero: fernando (donk)
orta saha: ndiaye (selçuk)
orta saha: belhanda (emre)
sol kanat: rodrigues (sinan-yunus)
sağ kanat: onyekuru (feghouli-muğdat)
forvet: ??? (eren)

acil forvet lazım, yedeği var ası yok.
sol beke yedek lazım. linnes hem sağ hem solu yedekleyecek. Denayer de yok artık her iki bekte de kullanacağımız.
stoperler zaten şu haliye bile yetersizken şu an için yedek bile bir tane o da çalık.
yedek kaleci de lazım ama şu an için hiç öncelikli değil.

Alanya maçı yanıltmasın, bu şekilde devam edersek, Ocak ayına kadar CL'ye havlu atarız. o moral bozukluğu ile de bir iki sakatlık ve kart cezaları da başlayınca ligte de geçen yıl gibi zor günler yaşarız. Bu defa getirebileceğimiz bir Fatih Terim'de yok.

kimi getirirse getirsin ama su futbolculari öpmesin artik. Cok asiri bir hareket bence. Belli edep sinirlarini asan bir hareket bence. Bunu ypmasin pektemekede fitim, burakada, selezniyovada...
Önce yanaktan öperdi simdi bogazdan enseden bilmem nerden öpüyor.
Anladik yani samimisin futbolcularla ve allah razi olsun emeginde geciyor kulübe.
...but no kiss please...

Niye kardesim bogazdan da öper yanaktan da öper alla alla

Temizinden çıldırdık.

Ben bizzat kız arkadaşımla kavga ettim.

Mesaj geldi telefonuma. Normalde sessizdedir benim telefon. Whatsapp’dan mesaj gelince herhangi bi ses gelmiyor bana.

Kız biliyor bunu tabi. SMS yolladı ordan tabi bildirim mesajını alıyorum. ‘Aşkım telefonuna baksana’

KAP mesajıdır diye umutla telefona koştuydum oysa ki..

Olanları tahmin ediyorsunuzdur.

Döviz iyice arttı. Bizimkiler onu bahane edip adam almayabilir, daha önce yapmadıkları iş değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Alınırsa en fazla 1 adet vasat forvet alınır. Bu kur ile asla 2 forvet işine girmezler. Lig şampiyonluğu çok onemli oysa ki seneye yine 40 milyon euro gelir demek. Lig icin iyi bir forvete ihtiyacimiz var.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhtemelen isimler ve maliyetler belli. Görüşmeler hazır bekletiliyor.

Kurada çıkabileceğimiz kurayı çekersek büyük yatırım yapılacak. Aboubakar, Modeste gibi forvetler.
Zor kura çekersek yatırımın karşılığını alamayız diyerek Okaka, Diouf ayarında forvetler gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt